MASTER MINERAL SOLUTION

viz zde: http://www.youtube.com/watch?v=d4yiQkKxmc8&feature=mfu_in_order&list=UL

  • 20.10.2019 -  jediný platný web s informacemi od Jima Humbla a Andrease Kalckera je pouze tento : www.cz-mms.info   

!!! POZOR !!!

Používejte jen návody k použití MMS z knih Jima Humbla !!!   Nakupujte jen celosvětově ověřené produkty. V ČR je to www.czchem.cz a v SR www.skchem.sk . Pár ušetřených korun nebo eur nestojí za zklamání. Prodejci ale nesmějí cokoliv prodávat pod názvem MMS... mějte to na paměti.


Tyto stránky (i přes značnou snahu jistých institucí ukončit jejich provoz) stále informují o převratném prostředku, který je zatím dostupný, je levný a je účinný na 90% všech známých nemocí.

Nejde přitom o žádnou neznámou látku. Oxid chloričitý ( Clo2 ) je používán v lékařství, v potravinářství a k desinfekci pitné vody přes sto let.

Jim Humble je ale zcela jistě první člověk, který seznámil širokou veřejnost s účinky oxidu chloričitého na lidské zdraví.    

Jde o přípravek s názvem MMS (Master Mineral Solution - mistrovský minerální roztok). Tento roztok vzniká smícháním dvou látek. Chloritanu sodného (24,5-28%) a kyseliny chlorovodíkové (4%). Po smíchání těcto dvou látek se z roztoku začne uvolňovat právě oxid chloričitý.

Přípravky MMS uváděné na těchto stránkách, neprodávám.

Pouze informuji o nejnovějších výzkumech, které se týkají MMS a o práci Jima Humbla. MMS v současné době vyzkoušelo přes 9 000 000 ( ano, devět miliónů..) lidí na celém světě a počet lidí, kteří mají zkušenost s MMS neustále roste. Roste ovšem také počet nesmyslných represí proti MMS. Zcela plně souhlasím s Jimem Humblem, že je MMS jedním z nejúžasnějších přípravků, které lidstvo má k dispozici. Při správném používání je MMS nesmírně účinné téměř na každou infekční nemoc a při použití protokolu MMS 2000 a MMS 3000 je dle Jima Humbla možné zlikvidovat téměř všechna onkologická onemocnění.

MMS a další přípravky, které Jim Humble uvádí ve svých knihách, můžete zakoupit v Evropě na mnoha místech. Informace kde koupit v Česku a Slovensku jsou v levém menu těchto stránek. U ostatních dodavatelů z ČR a SR nemohu posuzovat kvalitu nabízených výrobků, neboť je nemám k dispozici. Při svých návštěvách v Evropě však Jim Humble měl vždy k dispozici chloritan sodný prodávaný na www.czchem.cz a byl s ním vždy bez výhrad spokojen.

 Jim Humble - "Pokud by MMS nepracovalo tak jak říkám, nikdy by se tak rychle nerozšířilo po celém světě."

Opakuji, že přípravky, které Jim Humble popisuje a které jsou uvedeny na tomto mém webu, neprodávám. Nepište mi tedy o zaslání MMS, žiji trvale mimo USA. V ČR mám ale spoustu přátel ze svých studií a proto ČR často navštěvuji.

V sekci "Kde koupit v Česku" naleznete kontakt na distributora v ČR, který prodává chemické přípravky, jež lze dle pana Humbla pro jím popisované postupy použít.

MŮŽETE POUŽÍT TÉŽ TELEFONNÍ OBJEDNÁVKU U UVEDENÉHO DISTRIBUTORA:

  • z ČR tel.: 775 734 829
  • ze zahraničí : +420 775 734 829

MMS1 - chloritan sodný - roztok aktivovaný roztokem kyseliny chlorovodíkové nebo hydrogensíranem sodným
MMS2 - chlornan vápenatý - granule

CDS - voda s rozpuštěným oxidem chloričitým

CDH - kombinace MMS a CDS

Po smíchání obou složek MMS se už ve vzniklém roztoku nenachází žádný chloritan sodný (pokud ano, jde o stopová množství)! Státní úřady a lidé neznalí věci si tuto skutečnost neuvědomují nebo ji záměrně před veřejností tají aby mohli strašit obyčejné lidi tím, že MMS jim může poleptat jícen nebo žaludek - to je úplný nesmysl. MMS používá milióny lidí po celém světě a pokud jsou dodrženy postupy, které Jim Humble doporučuje, nehrozí žádné nebezpečí jakéhosi poleptání či poškození.

Postupy zveřejňované Jimem Humblem pracují s mnohasetnásobně menší koncentrací, než která by byla schopná člověka poškodit.

Používání MMS podle postupů Jima Humbla je zcela bezpečné!

Informace z tohoto webu nesmí být bez mého souhlasu kopírovány a zveřejňovány. Jim Humble spolupracuje pouze s prodejci, kteří jsou uvedeni na tomto webu. Tam jsou zaručeny naprosto kvalitní a ověřené přípravky pro výrobu MMS/CDS/CDH.

Nechtějte ušetřit pár korun nákupem u neověřených prodejců v ČR i SR. Budete potom zklamaní že MMS neúčinkuje. Můžete si ověřit na videu na začátku tohoto webu, že Jim Humble sám osobně říká, že pouze tento web je pro ČR jediným jím autorizovaný.

John Wayne, USA      Majitel a autor stránek   www.cz-mms.info

28.3.2015 Přemýšlejte sami.

Spolek všeználků s názvem Sisyfos opět předvedl své divadlo při udílení svých "cen".

Je smutné že lidé, kteří se sami pasují do role posuzovatelů a "vědců", se hloupě a s povýšením vysmívají látce, která má za sebou tolik úspěchů. Nebrat v potaz všechny tyto úspěchy je podle mne zcela cílené. Veřejnost se přece nemůže léčit sama! :-) Pojďme se nyní podívat na text, který tento spolek hlupců na svém webu zveřejnil. Připojím své komentáře (červeně), neboť lidé kteří neznají aktuální stav můžou lžím na webu sisyfos.cz uvěřit.

J.W.

Bronzový "Bludný balvan" za rok 2014 získává Ota Nepilý a spol. za propagaci oxidu chloričitého jakožto všeléku na všemožné neduhy, včetně rakoviny.

MMS/CDS ani oxid chloričitý není žádný "všelék". Nikdo ho takto neprezentuje a ani o něm takto nemluví. Jediní kdo takto nazývají aplikace a používání oxidu chloričitého, jsou právě páni a dámy z tohoto spolku.

Alternativní medicína prodělává bouřlivý vývoj. Podivní výzkumníci, vzdělaní v nejrůznějších vědeckých oborech spojených úzce s biologií, lékařstvím a farmacií, jako je třeba pořizování fotografií či sociologie, dnem i nocí pracují na tom, jak uzdravit národ, ohrožený ohavnými jedovatými preparáty, které nám nutí zlovolný farmabyznys a také všudypřítomnými parazity, o kterých, čert ví proč, mafie v bílých pláštích a farmabyznys mlčí. Jejich alternativní preparáty, míchané tak říkajíc na koleně, vystačí s pouhou bazénovou dezinfekcí. Jsou levné, účinné a dokáží vyléčit nejen parazity, ale i rakovinu, HIV a malárii.

MMS ani CDS není bazénová desinfekce. Může se ale samozřejmě také tak použít, nicméně je to dost drahé. Většinou se k desinfekci bazénové vody používá Chlornan sodný (např. Savo), což je oproti Chloritanu sodnému ze kterého se dělá MMS/CDS dost podstatný rozdíl. Sisyfos ale zřejmě ve svých bazénech používá chlordioxid :-)           mj. domácí slivovice může být jako desinfekce používána také :-)

Koho by to napadlo, že když na Jožina z Bažin stačí práškovací letadlo, že  na většinu  chorob a nemocí postačí oxid chloričitý (ClO2). Látka, která se konečně dočkala revolučního využití ve zdravotnictví.

No právě. Koho by to napadlo? Přišel s tím Jim Humble který není oficiální "vědec" ale člověk zcela jiného ražení.

Průkopníky jeho využití nebyli naši čeští experti, ale ctihodný arcibiskup Jim V. Humble. Jako důlní inženýr v roce 1996 údajně vyléčil skupiny dělníků v guyanském pralese, kteří onemocněli malárií, a to koktejlem nazvaným MMS (Miracle Metallic Supplement). Jeho výrobu zvládne každý − stačí smíchat chloritan sodný (NAClO2) s desetiprocentním roztokem kyseliny citronové. Postupně, během několika hodin, se ze směsi uvolňuje vlastní „léčivá“ látka, chlordioxid (ClO2).

Zesnulý pan Heřt zavedl asi omylem termín Miracle Metallic Supplement a jeho pokračovatelé to stále mají špatně. Původně to bylo Miracle Mineral Supplement.

ClO2 dokáže hubit nežádoucí patogenní bakterie a parazity, kteří prý mohou za širokou škálu nemocí včetně rakoviny, zatímco ty hodné bakterie nechává na pokoji. Objev to byl tak geniální, že motivoval další výzkumníky.  Andreas Ludwig Kalcker vytvořil preparát CDS, což je ClO2 vyráběný v oddělené nádobě s kyselinami − citrónovou nebo  chlorovodíkovou. Dnes je mezi českými uživateli nejoblíbenější  variantou CDS2, coby „... poslední, nová verze CDS, kdy se v oddělené nádobě nechá reagovat chloritan sodný (NaClO2) s hydrogensíranem sodným  (NaHSO4), čímž  vzniká nejčistější roztok ClO2 ve vodě, kde nejsou žádné nežádoucí a škodlivé sloučeniny. Je to nejčistější známá verze oxidu chloričitého, kdy ve vodě je skoro 100% čistota ClO2, lze říci, že 99,9%, což oproti staré MMS s kys. citrónovou, kde byla čistota jen 65% je velký technologický pokrok a obrovský krok kupředu vzhledem k uživateli a uživatelské vlídnosti k organismu i účinnosti,“ vysvětluje přední český myslitel a propagátor pití chemikálií Ota Nepilý.

Ve světě bylo provedeno mnoho studií a pokusů s používáním oxidu chloričitého. Sisyfos o nich ale zřejmě neví. Nebo ví a nechce aby o nich věděli lidé, pro které může být MMS/CDS rychlým a efektivním řešením jejich zdravotních potíží. MMS/CDS používají lidé na celém světě. "...propagátor pití chemikálií" Opět lehký výsměch a cílené směrování na neznalé lidi. Není přece normální pít chemikálie, že? No...Myslím, že například CocaCola je taky slušná chemikálie... :-)

Český internet, zvláště pak Facebook, po nových sloučeninách šílí. A aktivisté a "výzkumníci" okolo nových preparátů dělají každý svůj díl práce. Někdo pořádá přednášky, jiní sdílí své zkušenosti s různými druhy koktejlů, někdo radí ostatním na internetu, další dělají osvětu na internetu budící zdání vědeckosti celého humbuku kolem MMS a CDS, ale mezi nimi všemi, samozřejmě, vyniká Ota Nepilý, který dělá nejspíš úplně všechno. Například se snaží pokorně lidem vysvětlovat, že aby se uzdravili, nejdřív se jim musí z preparátů udělat špatně, což je znamení, že tělo vyplavuje parazity a patogeny. Podle zpráv pacientů na internetu se zdá, že to chápou:

Pana Nepilého neznám, viděl jsem jen jeho videa na youtube. Tento člověk šířením informací o MMS/CDS ale pomohl mnoha lidem. Na rozdíl od kašparů, kteří moc dobře vědí co oxid chloričitý v dávkách doporučovaných Jimem Humblem dokáže. 

„Týden užívám CDS2... večer se dostavila zvýšená teplota a dneska nevolnost (bublání v břiše, pocit na zvracení) a lehká bolest kloubů. Mám raději snížit dávkování? Mám pocit, že další dávku do sebe nevpravím.“

„Potřebuji poradit, čím urychlit nežádoucí stav z CDS2. Babička, kardiak, 82 let, cukrovka, na dietě, po třech dávkách CDS2 v jednom dni v odstupu tří hodin. Začala mít teplotu, nemůže hýbat levou rukou, natekly jí nohy a je jí velmi špatně, již to trvá druhý den. CDS2 vysadila. Teď přežívá nejhorší. Je mi jasné, že probíhá detox – teda silný a s tím jsme moc nepočítali.“

Jim V. Humble se pod tlakem farmaceutické lobby, která zlovolně tvrdí, že po jeho preparátu je lidem akorát tak špatně, rozhodl založit vlastní církev pro šíření MMS, aby na něj úřady nemohly, a v ní se jmenoval arcibiskupem. Budou naši laureáti nuceni k podobnému kroku? Udílíme Bludný balvan celé ClO2-chemické sektě, coby klenot na jejich oltář.

...lidem akorát tak špatně..  V aktuální knize Jima Humbla je doporučováno brát MMS/CDS velmi optrně a postupně navyšovat množství. Takovým způsobem se nevolnostem lze zcela bezpečně vyhnout a likvidace patogenů které způsobují mnoho nemocí poté probíhá bez problémů. Myslím si, že v případě MMS/CDS by měl spolek Sisyfos udělit vyjímečně platinový bludný balvan, posázený diamanty  - sobě. Klamání veřejnosti předvedli nyní právě oni a to v nejvyšší možné míře. 

J.W.