MASTER MINERAL SOLUTION

viz zde: http://www.youtube.com/watch?v=d4yiQkKxmc8&feature=mfu_in_order&list=UL

  • 20.10.2019 -  jediný platný web s informacemi od Jima Humbla a Andrease Kalckera je pouze tento : www.cz-mms.info   

!!! POZOR !!!

Používejte jen návody k použití MMS z knih Jima Humbla !!!   Nakupujte jen celosvětově ověřené produkty. V ČR je to www.czchem.cz a v SR www.skchem.sk . Pár ušetřených korun nebo eur nestojí za zklamání. Prodejci ale nesmějí cokoliv prodávat pod názvem MMS... mějte to na paměti.


Tyto stránky (i přes značnou snahu jistých institucí ukončit jejich provoz) stále informují o převratném prostředku, který je zatím dostupný, je levný a je účinný na 90% všech známých nemocí.

Nejde přitom o žádnou neznámou látku. Oxid chloričitý ( Clo2 ) je používán v lékařství, v potravinářství a k desinfekci pitné vody přes sto let.

Jim Humble je ale zcela jistě první člověk, který seznámil širokou veřejnost s účinky oxidu chloričitého na lidské zdraví.    

Jde o přípravek s názvem MMS (Master Mineral Solution - mistrovský minerální roztok). Tento roztok vzniká smícháním dvou látek. Chloritanu sodného (24,5-28%) a kyseliny chlorovodíkové (4%). Po smíchání těcto dvou látek se z roztoku začne uvolňovat právě oxid chloričitý.

Přípravky MMS uváděné na těchto stránkách, neprodávám.

Pouze informuji o nejnovějších výzkumech, které se týkají MMS a o práci Jima Humbla. MMS v současné době vyzkoušelo přes 9 000 000 ( ano, devět miliónů..) lidí na celém světě a počet lidí, kteří mají zkušenost s MMS neustále roste. Roste ovšem také počet nesmyslných represí proti MMS. Zcela plně souhlasím s Jimem Humblem, že je MMS jedním z nejúžasnějších přípravků, které lidstvo má k dispozici. Při správném používání je MMS nesmírně účinné téměř na každou infekční nemoc a při použití protokolu MMS 2000 a MMS 3000 je dle Jima Humbla možné zlikvidovat téměř všechna onkologická onemocnění.

MMS a další přípravky, které Jim Humble uvádí ve svých knihách, můžete zakoupit v Evropě na mnoha místech. Informace kde koupit v Česku a Slovensku jsou v levém menu těchto stránek. U ostatních dodavatelů z ČR a SR nemohu posuzovat kvalitu nabízených výrobků, neboť je nemám k dispozici. Při svých návštěvách v Evropě však Jim Humble měl vždy k dispozici chloritan sodný prodávaný na www.czchem.cz a byl s ním vždy bez výhrad spokojen.

 Jim Humble - "Pokud by MMS nepracovalo tak jak říkám, nikdy by se tak rychle nerozšířilo po celém světě."

Opakuji, že přípravky, které Jim Humble popisuje a které jsou uvedeny na tomto mém webu, neprodávám. Nepište mi tedy o zaslání MMS, žiji trvale mimo USA. V ČR mám ale spoustu přátel ze svých studií a proto ČR často navštěvuji.

V sekci "Kde koupit v Česku" naleznete kontakt na distributora v ČR, který prodává chemické přípravky, jež lze dle pana Humbla pro jím popisované postupy použít.

MŮŽETE POUŽÍT TÉŽ TELEFONNÍ OBJEDNÁVKU U UVEDENÉHO DISTRIBUTORA:

  • z ČR tel.: 775 734 829
  • ze zahraničí : +420 775 734 829

MMS1 - chloritan sodný - roztok aktivovaný roztokem kyseliny chlorovodíkové nebo hydrogensíranem sodným
MMS2 - chlornan vápenatý - granule

CDS - voda s rozpuštěným oxidem chloričitým

CDH - kombinace MMS a CDS

Po smíchání obou složek MMS se už ve vzniklém roztoku nenachází žádný chloritan sodný (pokud ano, jde o stopová množství)! Státní úřady a lidé neznalí věci si tuto skutečnost neuvědomují nebo ji záměrně před veřejností tají aby mohli strašit obyčejné lidi tím, že MMS jim může poleptat jícen nebo žaludek - to je úplný nesmysl. MMS používá milióny lidí po celém světě a pokud jsou dodrženy postupy, které Jim Humble doporučuje, nehrozí žádné nebezpečí jakéhosi poleptání či poškození.

Postupy zveřejňované Jimem Humblem pracují s mnohasetnásobně menší koncentrací, než která by byla schopná člověka poškodit.

Používání MMS podle postupů Jima Humbla je zcela bezpečné!

Informace z tohoto webu nesmí být bez mého souhlasu kopírovány a zveřejňovány. Jim Humble spolupracuje pouze s prodejci, kteří jsou uvedeni na tomto webu. Tam jsou zaručeny naprosto kvalitní a ověřené přípravky pro výrobu MMS/CDS/CDH.

Nechtějte ušetřit pár korun nákupem u neověřených prodejců v ČR i SR. Budete potom zklamaní že MMS neúčinkuje. Můžete si ověřit na videu na začátku tohoto webu, že Jim Humble sám osobně říká, že pouze tento web je pro ČR jediným jím autorizovaný.

John Wayne, USA      Majitel a autor stránek   www.cz-mms.info

30.3.2020 COVID 19 - Jim Humble

Covid-19
 
 
Přátelé
 
poprvé jsem zjistil, že MMS (chlordioxid) může lidem pomoci obnovit jejich zdraví před 24 lety. Od té doby se více než 2 miliony lidí uzdravilo ze všech známých nemocí, celkem v 175 různých zemích. Mnoho lidí nyní používá MMS nebo oxid chloričitý mnoha způsoby pro své zdraví.
 
A nyní mám pro vás dobrou zprávu - před dvěma dny jsme dostali zprávu, že 14 lidí, kteří byli potvrzenými případy COVID-19 (v Evropě), brali  MMS a uzdravili se. Všechny tyto testy byly pozitivní a po opětovném testování po braní MMS vyšly negativní na COVID-19 !!! Kromě toho máme nyní další svědectví z různých částí světa od lidí s koronavirem, kteří brali MMS a uzdravili se. Kromě toho, co přišlo přímo ke mně, jsme viděli další svědectví na webových diskusích a v mnoha komentářích na internetu od lidí, kteří brali MMS a uzdravili se z COVID-19.
 
Ti z nás, kteří používali oxid chloričitý (MMS) v průběhu let, určitě očekávali, že bude pracovat také s tímto virem, ale chtěli jsme si být jisti.  Nyní s těmito údaji jsme přesvědčeni, že správná směs oxidu chloričitého (MMS) dává možnost na úplné vymýcení COVID-19.
Další otázka, kterou očekávám, je v mysli každého člověka, co dělali tito lidé pro COVID-19? Jaký protokol používání MMS dodržovali? Ve zprávách, které jsme dostali, lidé dělali různé věci, které fungovaly.
MMS je úžasná látka. Ve své poslední knize o používání MMS jsem stanovil velmi konkrétní pokyny a osobně povzbuzuji lidi, aby se těmito pokyny řídili - ale MMS je velmi individuální, a přestože stanovujeme konkrétní protokoly pro různé nemocii, je důležité vnímat své tělo. MMS není vždy stejně vhodné pro každého. Proto se velmi zasazuji o tři zlatá pravidla MMS. Každý, kdo ode mě někdy slyšel, ví, že vždy lidi upozorňuji na Tři zlatá pravidla MMS, což v zásadě pomáhá jednotlivci určit správnou dávku pro ně osobně.
Stručně řečeno, tři zlatá pravidla MMS jsou :
Pokud se zlepšujete - nic neměňte. Pokračujte s tím, co děláte - pokračujte ve stejné dávce.
Pokud se cítíte hůře - nechútenství, průjem nebo zvracení, snižte příjem MMS o 50%. Snižte, ale nepřestávejte - udržujte hodinové dávkování.
Pokud se nezlepšujete, ani se nezhoršujete - pokud neexistují žádné známky zlepšení, proveďte další zvýšení nebo přejděte na další protokol, zvyšte příjem MMS.
 
Tyto zásady jsem nastínil v tomto dopise, protože je velmi důležité to vědět a protože právě teď, dokonce i v komunitě MMS, existovala řada doporučení, kolik MMS je třeba vzít pro koronavirus. Některé doporučené dávkování je poměrně vysoké, jiné doporučené dávkování bylo zase nízké. Všechny různé návrhy mohou být dobré a všechny mohou fungovat, ale možná ne pro každého. Pamatujte, že jsme všichni bio-individuální. Každý jsme jiný a to, co se může odehrávat v těle jedné osoby, může fungovat jinak v těle jiné osoby. Existuje tolik proměnných, které u MMS vstupují do výsledné rovnice... MMS může někomu dělat lépe při nízkých dávkách a pomalém přístupu, dokonce i u koronaviru a jií mohou potřebovat vyšší dávkování.
 
Proto musíte věnovat zvýšenou pozornost tomu, co vám vaše tělo říká, a dodržovat tři zlatá pravidla MMS, abyste mohli upravit protokoly podle toho, co vaše tělo požaduje nebo vyžaduje. Takže si to pamatujte, nemohu to dostatečně říct. Pokud užíváte určitou dávku MMS a začnete se cítit hůře, snižte dávku. Pokud užíváte určité dávkování a nevidíte žádné výsledky, zvyšte dávku. Upravte protokol podle toho, co u vás funguje.
 
Přesto jsme v průběhu let viděli, že používání  MMS ve většině forem přináší nějakým způsobem dobré výsledky. Pokud jde o mne, zde je můj návod pro koronavirus:
 
 Vezměte prosím na vědomí, že pokud slyšíte o MMS poprvé: Níže mluvím o 3 kapkách a 6 kapkách MMS. Všechny dávky MMS se vyrábějí tak, že se kapky roztoku chloritanu sodného 22,4%  smíchají se s kapkami aktivátoru potravinářské kyseliny. Obvykle se používá 50% kyselina citronová nebo 4% HC1 (kyselina chlorovodíková) a v těchto procentech mísíte kapky, kapku po kapce. 
3-kapková dávka - vezměte čistou suchou sklenku a kápněte 3 kapky roztoku chloritanu sodného a 3 kapky aktivátoru kyseliny do sklenky. Jemně kružte sklenicí, aby se kapky smíchaly a počítejte 30 sekund. Směs zhnědne. Poté přidejte jedno deci pitné vody a vypijte ji. Všechny dávky MMS se užívají v 1/2 šálku ( cca 120 ml) vody. Když řeknu 3-kapkovou dávku nebo 6-kapkovou dávku, je samozřejmé, že to znamená, že kapky jsou smíchány, jak je uvedeno výše, a přidány do vody . Nikdy neužívejte pro pití kapky MMS bez přidání vody . Další podrobnosti o míchání dávky MMS a případně použití jiných kyselých aktivátorů najdete v mé knize MMS - Průvodce návratu ke zdraví.
 
Pokud máte COVID-19 :
 
- Začněte protokolem 6 a 6. Toto je jedna 6-kapková dávka MMS, o hodinu později užít další 6-kapkovou dávku MMS.
 
- Po dvou 6-kapkových dávkách MMS pokračujte v hodinových dávkách 1 aktivované kapky ve 100 ml vody za hodinu. Postupně zvyšujte až na plnou dávku, což je 3 aktivované kapky MMS každou hodinu osm hodin za sebou denně.
 - Navrhuji, aby hodinové dávky MMS každý den (po dobu 8 po sobě následujících hodin) byly udržovány po dobu 3 týdnů (21 dní). I když se člověk cítí už zdravý a nevykazuje žádné příznaky, bylo by rozumné dodržovat tento protokol 3 týdny. To je za účelem detoxikace těla a pro posílení imunitního systému, jakož i ochrana před opakovanou infekcí koronavirem.
- Po dokončení 21 dnů, pokud je vše v pořádku, doporučuji jít na denní udržovací dávku MMS. Toto je jedna 6-kapková dávka MMS denně.
- U dětí postupujte podle stejných pokynů jako výše a snižte částky na polovinu.
Pokud člověk nemá koronavirus, ale ví, že jste byl přímo vystaven:
- V tomto případě může být moudré provést Startovací proceduru následovanou Protokolem 1000 - což je 3týdenní protokol, který bere MMS po dobu 8 po sobě následujících hodin každý den.
Pro všechny - pokud jste nebyli přímo vystaveni:
- Podle zpravodajských zpráv o tom, jak se virus šíří, pokud chcete posílit imunitní systém a přijmout preventivní opatření, doporučuji denní udržovací dávku MMS. Toto je jedna 6-kapková dávka MMS denně. Nezapomeňte - neberte to při pití kávy, čaje, pomerančové šťávy, mléka, alkoholu a zvláště antioxidantů. Skvělý čas na braní této jedné dávky je čas před spaním.
 
V Příručce pro zotavení z MMS -Průvodce návratu ke zdraví je dávková tabulka, která obsahuje pokyny, jak upravit udržovací dávku pro děti podle jejich hmotnosti.
 
Celkově jsou výše uvedené návrhy, co bych já doporučoval pro Koronavirus. Níže je však další návrh založený na zprávě, která přišla tento týden. Je zde uvedeno častější přijímání MMS. To je něco, co jsem za ta léta četl a také zkusil - to znamená, že za určitých podmínek je lepší brát MMS častěji,  každých 10 nebo 15 minut po několik hodin a je to velmi efektivní. Musíte ale najít dávku, kterou bude tělo tolerovat.  Tento postup často přinese velmi rychlé výsledky. Podle mé osobní zkušenosti to bylo každých 10 nebo 15 minut jedna menší dávka MMS. V níže uvedeném posudku bylo dáno každých 5 až 10 minut, ale v menším množství.
 
Zde je výpověď muže, který zažil velmi závažné příznaky Coronavirus:
 
Muž je 85 let a bylo potvrzeno, že má koronavirus. Byl doma v karanténě, všichni jeho příbuzní byli také infikováni, ale starší muž byl ve velmi vážném stavu a již na kyslíku - byl zdaleka nejhorší. Dostal 1 litr vody, do které bylo přidáno 20 aktivovaných kapek MMS. Dostal pokyn, aby se každých pět minut napil z láhve, ale nenechal to projít kolem 10 minut. Takže každých 5 až 10 minut si člověk vzal z láhve doušek (ne velký doušek, jen doušek) - to je vše, ale udělal to poctivě každých 5 až 10 minut po celý den, dokud se láhev nedokončila, jen usrkávat pokaždé. Po třech dnech tohoto postupu se zlepšil tak, že již nepotřeboval kyslík, takže jeho dávka byla snížena na 12 aktivovaných kapek v 1 litrové láhvi vody. Pil z ní každou půlhodinu. Rychle se zotavuje - 90% všeho se zlepšilo, nyní má jen nepatrný zbytek kašle. Zbytek rodiny, která také brala MMS, je nyní plně uzdravena. Všichni jsme zdraví !
 
J eto skvělý postup zvláště pokud máte extrémní případ koronaviru - myslím si však, že bych to změnil na 24 kapek aktivované MMS v 1 litrové láhvi vody. Pro ty z vás, kteří jsou obeznámeni s protokolem 1000, mějte na paměti, že protokol 1000 v podstatě bere 24 kapek MMS denně. (Jedná se o osm hodinových dávek, ze 3 kapek MMS na každou dávku.) Ve výše uvedeném případě si muž bral téměř ekvivalent protokolu 1000, ale věřím, že braní MMS každých 5 až 10 minut, byl zjevně klíčem k tomu, aby MMS běželo jeho systémem rychlejším tempem. Vykazoval závažnější příznaky a zdálo se, že MMS podávané intenzivnějším způsobem mu pomohl rychleji.
 
Obecně se zasazuji o používání čerstvě připravených dávek MMS, kdykoli je to možné. To však nevylučuje plošně jiné možnosti, jako tomu bylo v tomto případě. Předpřipravená láhev s celkovou dávkou  která pracovala pro tohoto muže dobře. O hydrataci těla je třeba říci, že hydratace těla funguje nejlépe při častých menších doušcích vody, než vypití jednorázově většího množství vody.  Tedy je mnohem lepší popíjet vodu celý den v malých doušcích a skvělé je v tuto dobu pít vodu s přidaným MMS.
V každém případě je to povzbudivý příklad používání MMS proti koornaviru. Pokud máte vy nebo někdo, koho znáte, závažný průběh infekce tímto virem, víte co máte dělat. 
MMS 2
Dalším bodem je, že někteří lidé se zeptali, zda je MMS2 účinný při eradikaci koronaviru. K dnešnímu dni jsem nedostal žádné zprávy o lidech, kteří jej používají s virem, ale pokud máte MMS2 a nemáte MMS1, určitě by to stálo za pokus ho použít, a podle mého názoru je velmi pravděpodobné, že bude pracovat. V tomto případě postupujte podle protokolu 4000, který v zásadě bere 5 kapslí (velikost 1 nebo velikost 0) MMS2 denně. Vezměte je dvě hodiny od sebe. Naplňte tobolky malým množstvím prášku MMS2 a poté postupně zvyšujte množství prášku, dokud nedosáhnete plného účinku, pokud používáte tobolky velikosti 1, nebo dokud nedosáhnete plných ¾ pro tobolky velikosti 0. Když berete MMS2, nezapomeňte použít tři zlatá pravidla MMS, zvýšit nebo snížit částku, kterou berete, podle toho, co vám říká vaše tělo.
 
Pamatujte, že při přijímání MMS1 a MMS2 je třeba vzít v úvahu mnoho pokynů a pokud jste začátečník, vše si pečlivě přečtěte několikrát. 
Doufám, že vám to pomůže. Pomáhejte si navzájem.
 
Pro vaše dobré zdraví, bezpečnost a pohodu
 
Jim Humble