MASTER MINERAL SOLUTION

viz zde: http://www.youtube.com/watch?v=d4yiQkKxmc8&feature=mfu_in_order&list=UL

  • 20.10.2019 -  jediný platný web s informacemi od Jima Humbla a Andrease Kalckera je pouze tento : www.cz-mms.info   

!!! POZOR !!!

Používejte jen návody k použití MMS z knih Jima Humbla !!!   Nakupujte jen celosvětově ověřené produkty. V ČR je to www.czchem.cz a v SR www.skchem.sk . Pár ušetřených korun nebo eur nestojí za zklamání. Prodejci ale nesmějí cokoliv prodávat pod názvem MMS... mějte to na paměti.


Tyto stránky (i přes značnou snahu jistých institucí ukončit jejich provoz) stále informují o převratném prostředku, který je zatím dostupný, je levný a je účinný na 90% všech známých nemocí.

Nejde přitom o žádnou neznámou látku. Oxid chloričitý ( Clo2 ) je používán v lékařství, v potravinářství a k desinfekci pitné vody přes sto let.

Jim Humble je ale zcela jistě první člověk, který seznámil širokou veřejnost s účinky oxidu chloričitého na lidské zdraví.    

Jde o přípravek s názvem MMS (Master Mineral Solution - mistrovský minerální roztok). Tento roztok vzniká smícháním dvou látek. Chloritanu sodného (24,5-28%) a kyseliny chlorovodíkové (4%). Po smíchání těcto dvou látek se z roztoku začne uvolňovat právě oxid chloričitý.

Přípravky MMS uváděné na těchto stránkách, neprodávám.

Pouze informuji o nejnovějších výzkumech, které se týkají MMS a o práci Jima Humbla. MMS v současné době vyzkoušelo přes 9 000 000 ( ano, devět miliónů..) lidí na celém světě a počet lidí, kteří mají zkušenost s MMS neustále roste. Roste ovšem také počet nesmyslných represí proti MMS. Zcela plně souhlasím s Jimem Humblem, že je MMS jedním z nejúžasnějších přípravků, které lidstvo má k dispozici. Při správném používání je MMS nesmírně účinné téměř na každou infekční nemoc a při použití protokolu MMS 2000 a MMS 3000 je dle Jima Humbla možné zlikvidovat téměř všechna onkologická onemocnění.

MMS a další přípravky, které Jim Humble uvádí ve svých knihách, můžete zakoupit v Evropě na mnoha místech. Informace kde koupit v Česku a Slovensku jsou v levém menu těchto stránek. U ostatních dodavatelů z ČR a SR nemohu posuzovat kvalitu nabízených výrobků, neboť je nemám k dispozici. Při svých návštěvách v Evropě však Jim Humble měl vždy k dispozici chloritan sodný prodávaný na www.czchem.cz a byl s ním vždy bez výhrad spokojen.

 Jim Humble - "Pokud by MMS nepracovalo tak jak říkám, nikdy by se tak rychle nerozšířilo po celém světě."

Opakuji, že přípravky, které Jim Humble popisuje a které jsou uvedeny na tomto mém webu, neprodávám. Nepište mi tedy o zaslání MMS, žiji trvale mimo USA. V ČR mám ale spoustu přátel ze svých studií a proto ČR často navštěvuji.

V sekci "Kde koupit v Česku" naleznete kontakt na distributora v ČR, který prodává chemické přípravky, jež lze dle pana Humbla pro jím popisované postupy použít.

MŮŽETE POUŽÍT TÉŽ TELEFONNÍ OBJEDNÁVKU U UVEDENÉHO DISTRIBUTORA:

  • z ČR tel.: 775 734 829
  • ze zahraničí : +420 775 734 829

MMS1 - chloritan sodný - roztok aktivovaný roztokem kyseliny chlorovodíkové nebo hydrogensíranem sodným
MMS2 - chlornan vápenatý - granule

CDS - voda s rozpuštěným oxidem chloričitým

CDH - kombinace MMS a CDS

Po smíchání obou složek MMS se už ve vzniklém roztoku nenachází žádný chloritan sodný (pokud ano, jde o stopová množství)! Státní úřady a lidé neznalí věci si tuto skutečnost neuvědomují nebo ji záměrně před veřejností tají aby mohli strašit obyčejné lidi tím, že MMS jim může poleptat jícen nebo žaludek - to je úplný nesmysl. MMS používá milióny lidí po celém světě a pokud jsou dodrženy postupy, které Jim Humble doporučuje, nehrozí žádné nebezpečí jakéhosi poleptání či poškození.

Postupy zveřejňované Jimem Humblem pracují s mnohasetnásobně menší koncentrací, než která by byla schopná člověka poškodit.

Používání MMS podle postupů Jima Humbla je zcela bezpečné!

Informace z tohoto webu nesmí být bez mého souhlasu kopírovány a zveřejňovány. Jim Humble spolupracuje pouze s prodejci, kteří jsou uvedeni na tomto webu. Tam jsou zaručeny naprosto kvalitní a ověřené přípravky pro výrobu MMS/CDS/CDH.

Nechtějte ušetřit pár korun nákupem u neověřených prodejců v ČR i SR. Budete potom zklamaní že MMS neúčinkuje. Můžete si ověřit na videu na začátku tohoto webu, že Jim Humble sám osobně říká, že pouze tento web je pro ČR jediným jím autorizovaný.

John Wayne, USA      Majitel a autor stránek   www.cz-mms.info

LATINSKO-AMERICKÉ HNUTÍ ZA CHLORDIOXID POKRAČUJE! Zastaví ho Google...?

LATINSKO-AMERICKÉ HNUTÍ ZA CHLORDIOXID POKRAČUJE! Zastaví ho Google...? 

Odkazy na další argumenty k podpoře užívání ClO2.

22.7.2020

Na podporu hnutí občanů, lékařů a starostů Bolívie za legalizaci používání chlordioxidu se chystají na následující červencové dny protesty v mnoha zemích Latinské Ameriky a zároveň se budou dožadovat lidé ze všech latinsko-amerických zemí uzákonění používání oxidu chloričitého i ve vlastních zemích, tak jak proběhlo Senátem Bolívie.

Dnes je v zemích Latinské Ameriky evidováno více jak 3.000 lékařů z 16 zemí, kteří využívají ve své praxi oxid chloričitý s velmi dobrými výsledky a především u infekce Covid-19.

Kromě toho je v těchto zemích řada občanských iniciativ, které pomáhají s přípravou a distribucí chlordioxidu mezi své občany. Často zcela zdarma. 

V několika zemích Latinské Ameriky s úspěchem použily oxid chloričitý i policejní sbory, které nyní budou muset vymáhat zákaz oxidu chloričitého. Je už opravdu velmi mnoho lidí ze všech vrstev společnosti, které mají dobré zkušenosti s oxidem chloričitým včetně některých celebrit.

Tok informací a zkušeností se nedá nyní zastavit, pokud by ovšem nepřišel Google a šéfové světových sociálních sítí s nápadem, že v rámci ochrany lidí budou mazat ze svých stránek všechny informace o přípravcích a léčebných postupech, které neuznává světová vědecká a lékařská obec. Chlordioxid bude pravděpodobně asi první v pořadí, byť je přes 3.000 lékařů, kteří mohou potvrdit, pozitivní zkušenosti a někteří mohou doložit i studie. Jen WHO si samo bude vybírat lékaře a vědce, které uzná za autority, podle kterých se bude svět řídit.

Ano šíření informací se omezí. Jen zcela zastavit nejde. Nastane podobná situace jako byla kdysi prohibice s alkoholem v USA, kdy se vláda pokusila alkohol zakázat a stejně se dál vyráběl a prodával, takže nakonec bylo lepší ho opět povolit a mít ho pod kontrolou a mít z něho daně.

Když se lidé zamýšlí, proč mají světové zdravotnické organizace problém CDS - ClO2 přijmout, tak jsou asi dva hlavní důvody: 

1/ že je velmi levné i účinné 

2/ že nemá v doporučených dávkách žádné vedlejší účinky, což prakticky všechny ostatní léky mají a mít dnes přípravek bez vedlejších, negativních účinků je v dnešním světě chemických léků kacířství, které se netoleruje  .

I přes důmyslné kroky korporací a WHO si lidé nenechají svou zkušenost a svůj přípravek jen tak vzít. Hodně lidí v Latinské Americe hovoří o tom, že jim korporace, USA vzaly ekonomiku, nerostné bohatství, ovládlo jejich bankovnictví, politiku a nyní jim chtějí vzít i jejich zdraví, životy a to je již pro lidi těchto zemí nepřijatelné a chtějí si své zdraví ochránit po svém a ne metodami západní medicíny, která jim doposud příliš efektivně nepomáhala nebo byla pro ně velmi drahá a nedostupná.

Zde, u jedné výzvy Fernanda Torrense z Uruguaye jsem našel další odkazy na zdroje podporující používání ClO2:

Sobota 25. července 

V jeho videu navrhuje lidem soustředit se na protest a poporu chlordioxidu před televizními stanicemi své země.

Schválení poloviční sankce v bolívijském senátním sále

Klinická studia na University of San Francisco Xavier

Studie Dr. Rity Denegri v Peru. 

Rozhovor s ing. Ismael Rojas rektorem Fakulty Oruro (UTO) .-

Dopis arcibiskupů v Ekvádoru prezidentovi Leninovi Morenovi.

Rozhovor s bolivijským lékařem "Patrica Callisperis" Vedoucí hnutí v Bolívii.

Data bolivijského zástupce, který představuje „návrh zákona“ „Remberto Calani“

Vytvoření UNAPSI. další skupina žen bojujících za pravdu a zdraví.

V provinčním senátu Salta byl představen projekt a byla vyhlášena provize

Obrovská náklonnost a uznání k doktoru Eduardovi Brandesovi, inženýru Luisu Perego a Majovi (Molina a Torres) bez vás by bylo nemožné, abych postupoval touto cestou, kde mi chybí tolik znalostí, že je máte a velkoryse se mnou je sdílíte. .

 

FERNANDO VEGA TORRENS

00598 99 611 205

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Video z Ekvádoru - rozdávání CDS občanům: