MASTER MINERAL SOLUTION

viz zde: http://www.youtube.com/watch?v=d4yiQkKxmc8&feature=mfu_in_order&list=UL

  • 20.10.2019 -  jediný platný web s informacemi od Jima Humbla a Andrease Kalckera je pouze tento : www.cz-mms.info   

!!! POZOR !!!

Používejte jen návody k použití MMS z knih Jima Humbla !!!   Nakupujte jen celosvětově ověřené produkty. V ČR je to www.czchem.cz a v SR www.skchem.sk . Pár ušetřených korun nebo eur nestojí za zklamání. Prodejci ale nesmějí cokoliv prodávat pod názvem MMS... mějte to na paměti.


Tyto stránky (i přes značnou snahu jistých institucí ukončit jejich provoz) stále informují o převratném prostředku, který je zatím dostupný, je levný a je účinný na 90% všech známých nemocí.

Nejde přitom o žádnou neznámou látku. Oxid chloričitý ( Clo2 ) je používán v lékařství, v potravinářství a k desinfekci pitné vody přes sto let.

Jim Humble je ale zcela jistě první člověk, který seznámil širokou veřejnost s účinky oxidu chloričitého na lidské zdraví.    

Jde o přípravek s názvem MMS (Master Mineral Solution - mistrovský minerální roztok). Tento roztok vzniká smícháním dvou látek. Chloritanu sodného (24,5-28%) a kyseliny chlorovodíkové (4%). Po smíchání těcto dvou látek se z roztoku začne uvolňovat právě oxid chloričitý.

Přípravky MMS uváděné na těchto stránkách, neprodávám.

Pouze informuji o nejnovějších výzkumech, které se týkají MMS a o práci Jima Humbla. MMS v současné době vyzkoušelo přes 9 000 000 ( ano, devět miliónů..) lidí na celém světě a počet lidí, kteří mají zkušenost s MMS neustále roste. Roste ovšem také počet nesmyslných represí proti MMS. Zcela plně souhlasím s Jimem Humblem, že je MMS jedním z nejúžasnějších přípravků, které lidstvo má k dispozici. Při správném používání je MMS nesmírně účinné téměř na každou infekční nemoc a při použití protokolu MMS 2000 a MMS 3000 je dle Jima Humbla možné zlikvidovat téměř všechna onkologická onemocnění.

MMS a další přípravky, které Jim Humble uvádí ve svých knihách, můžete zakoupit v Evropě na mnoha místech. Informace kde koupit v Česku a Slovensku jsou v levém menu těchto stránek. U ostatních dodavatelů z ČR a SR nemohu posuzovat kvalitu nabízených výrobků, neboť je nemám k dispozici. Při svých návštěvách v Evropě však Jim Humble měl vždy k dispozici chloritan sodný prodávaný na www.czchem.cz a byl s ním vždy bez výhrad spokojen.

 Jim Humble - "Pokud by MMS nepracovalo tak jak říkám, nikdy by se tak rychle nerozšířilo po celém světě."

Opakuji, že přípravky, které Jim Humble popisuje a které jsou uvedeny na tomto mém webu, neprodávám. Nepište mi tedy o zaslání MMS, žiji trvale mimo USA. V ČR mám ale spoustu přátel ze svých studií a proto ČR často navštěvuji.

V sekci "Kde koupit v Česku" naleznete kontakt na distributora v ČR, který prodává chemické přípravky, jež lze dle pana Humbla pro jím popisované postupy použít.

MŮŽETE POUŽÍT TÉŽ TELEFONNÍ OBJEDNÁVKU U UVEDENÉHO DISTRIBUTORA:

  • z ČR tel.: 775 734 829
  • ze zahraničí : +420 775 734 829

MMS1 - chloritan sodný - roztok aktivovaný roztokem kyseliny chlorovodíkové nebo hydrogensíranem sodným
MMS2 - chlornan vápenatý - granule

CDS - voda s rozpuštěným oxidem chloričitým

CDH - kombinace MMS a CDS

Po smíchání obou složek MMS se už ve vzniklém roztoku nenachází žádný chloritan sodný (pokud ano, jde o stopová množství)! Státní úřady a lidé neznalí věci si tuto skutečnost neuvědomují nebo ji záměrně před veřejností tají aby mohli strašit obyčejné lidi tím, že MMS jim může poleptat jícen nebo žaludek - to je úplný nesmysl. MMS používá milióny lidí po celém světě a pokud jsou dodrženy postupy, které Jim Humble doporučuje, nehrozí žádné nebezpečí jakéhosi poleptání či poškození.

Postupy zveřejňované Jimem Humblem pracují s mnohasetnásobně menší koncentrací, než která by byla schopná člověka poškodit.

Používání MMS podle postupů Jima Humbla je zcela bezpečné!

Informace z tohoto webu nesmí být bez mého souhlasu kopírovány a zveřejňovány. Jim Humble spolupracuje pouze s prodejci, kteří jsou uvedeni na tomto webu. Tam jsou zaručeny naprosto kvalitní a ověřené přípravky pro výrobu MMS/CDS/CDH.

Nechtějte ušetřit pár korun nákupem u neověřených prodejců v ČR i SR. Budete potom zklamaní že MMS neúčinkuje. Můžete si ověřit na videu na začátku tohoto webu, že Jim Humble sám osobně říká, že pouze tento web je pro ČR jediným jím autorizovaný.

John Wayne, USA      Majitel a autor stránek   www.cz-mms.info

Zázračný minerální roztok pro 21. století

Vybral jsme pro Vás několik úryvků z první knihy Jima Humbla. Cena přípravku MMS je velice vstřícná a tak Vám nic nebrání, tento zázračný preparát vyzkoušet a zjistit, že Jim Humble je génius, který mění zásadním způsobem pohled na zdraví a nemoci lidí.

Zázračný minerální roztok pro 21. století, Jim V. Humble, 1. vydání v českém jazyce

Tato kniha je v ČR rozebrána. Níže uvedené berte jako informace z první knihy, ve druhé knize Jima Humbla jsou aktuální informace o dávkování MMS. Dávkování 3xdenně x kapek již Jim Humble nedoporučuje.

O čem je tato kniha

knihaDoufám, že si nemyslíte, že se zde dočtete pouze cosi o dalším velmi zajímavém doplňku, který může pomoci některým lidem po několikaměsíčním užívání. Tak to není. Tento zázračný minerální doplněk zabírá už během několika málo hodin.

Z celosvětového pohledu je stále zabijákem lidstva číslo 1 dnes malárie, nemoc, kterou použitím tohoto doplňku ve většině případů obvykle udoláte během několika hodin. Prokázaly to odborné testy ve východoafrickém Malawi. Při hubení původce malárie v těle nedošlo k ani jedinému selhání. Zázračný minerální doplněk (MMS) užilo více než 75 000 obětí malárie, a všichni tito lidé nyní opět žijí produktivním životem.

 

Po aplikaci „zázračného minerálního doplňku“ jsou pacienti s AIDS často zbaveni nemoci během tří dnů a i další, méně závažné choroby a špatné zdravotní stavy prostě zmizí. Pokud by pacienty v nejbližší nemocnici ošetřili tímto opravdu zázračným doplňkem, více než 50% z nich by bylo opět doma během jednoho týdne.

Kliniky a nemocnice více než 70 let používají aktivní složku tohoto doplňku k sterilizaci nemocničních podlah, stolů, zařízení a dalších věcí. Dnes můžeme stejného zabijáka patogenů spolupracujícího s imunitním systémem, použít k bezpečné likvidaci choroboplodných zárodků v lidském těle.

Nakolik to může být udivující, při správném použití může imunitní systém využít tohoto zabijáka k útoku pouze na ty bakterie a viry, které tělu škodí a přitom v těle nijak neovlivní přátelské bakterie a ani žádnou zdravou buňku. V této knize se podle svých nejlepších schopností snažím držet faktů a přesně sdělit, co se kolem zázračného minerálního doplňku událo.
Tato kniha vypráví příběh o objevu a dalším vývoji nejúžasnějšího posílení imunitního systému, které kdy bylo nalezeno.

Tím se stává nejvýznamnějším řešením všech doposud známých nemocí a onemocnění lidstva, i když nejde o lék. Věřím, že pokud budete sledovat mé snahy o rozšíření těchto poznatků, o jejich veřejnou přístupnost, pomůže vám tento příběh pochopit realitu a přesvědčí vás, abyste to sami zkusili. Pro tento účel zde poskytují veškeré informace o tom, jak si tento doplněk připravit doma v kuchyni a jaké přísady si za tímto účelem opatřit. Je docela možné, že pak zachráníte něčí život, nebo dokonce i svůj.

Protože zázračný minerální doplněk působí jako super nabíječka imunitního systému, není zamýšlen k léčbě nějaké konkrétní nemoci, ale spíš na posílení imunitního systému do té míry, že pak udolá mnoho nemocí často do 24 hodin.

Tuto knihu jsem napsal proto, že to, co chci sdělit, je příliš důležité, než aby nad tím získala kontrolu nějaká osoba či skupiny. Jde o informace, které by měl mít volně k dispozici celý svět. Po pěti letech, během nichž jsem s rostoucím rozladěním sledoval tým lidí, který mohl udělat obrovský kus práce, ale neudělal prakticky nic, jsem nakonec dospěl k rozhodnutí, že tyto poznatky musím rozšířit mezi co nejvíc lidí, protože jinak by tu vždy byl někdo, k němuž by se nedostaly informace, které by mu možná mohly zachránit život. Stalo se pravidlem, že obrovský počet důležitých zdravotnických informací, které by mohly zachránit mnohé životy, je před veřejností utajen. Mým záměrem je zabránit tomu, aby se tak stalo i v případě MMS.

Pan Humble ve své knize dál popisuje jak k tomuto prostředku přišel, jaké náhody zde hrály roli v jeho prvním cíleném použití ale také první, laboratorně ověřené potvrzení úžasné účinnosti tohoto přípravku:

Do Guyany jsem se vrátil o několik měsíců později, když si mne najala jiná společnost, abych jim zefektivnil těžbu zlata. Stále jsem se zabýval stabilizovaným kyslíkem. Jedné noci jsem si nedal pozor a poštípaly mne stovky komárů. Skutečně jsem to neplánoval, ale když už komáři začali, prostě jsem je nechal. O několik dní později se skutečně projevila malárie. Prvním příznakem je, že vám to prostě hůř tráví. Nic výrazného, jen pocit malé nevolnosti, která se asi po 15 minutách vrací. Až do dalšího dne opravdovou nevolnost necítíte. Když jsem onemocněl rozhodl jsem se, že bych měl okusit vlastní medicínu. Takže jsem se rozhodl počkat se začátkem jakékoli léčby, dokud nedostanu krevní testy z nemocnice v Georgetownu. Málem to byla fatální chyba. Autobus jezdící pralesem do Georgetownu nedorazil, a věděl jsem, že lidé, kteří s léčbou příliš otálejí většinou umírají. Na autobus jsem marně čekal ještě pár dní, ale nedorazil a já začal být vážně nemocný. Přesto jsem se však chtěl pomocí krevních testů ujistit, že mám opravdu malárii. Už brzy jsem měl odjet domů a v USA bych na provádění takových testů neměl šanci.

Že na sobě provádím testy, jsem neřekl nikomu. Ale když moji zaměstnavatelé viděli jak vážně jsem nemocen, cítili zodpovědnost dostat mne do města. Takže když jsem nabídl, že uhradím část nákladů za letadlo, okamžitě souhlasili. Měli tam rádio a poblíž přistávací plochu. Letadlo přiletělo hned druhý den (čtvrtého dne mé nemoci). Na přistávací plochu jsem dojel na kole. Tehdy jsem byl již velmi nemocný. Když jsem dorazil do Georgetown, strčili mě do taxíku a vzali rovnou do nemocnice.

V nemocnici jsem čekal několik hodin na krevní test. Evidentně jsem měl příznaky malárie. Doktor mi pak řekl, že můj test je pozitivní. Byl jsem ambulantní pacient, takže mi dal jen malou lahvičku s prášky na malárii, a to bylo vše. Samozřejmě, že jsem je nebral; namísto toho jsem vypil velkou dávku vlastní medicíny. Po několika hodinách jsem se cítil lépe. Patřil jsem tedy k těm, u nichž to účinkovalo. Abych to završil, vrátil jsem se do nemocnice a nechal si udělat další krevní testy, které se nyní ukázaly jako negativní. Byl jsem na sebe pyšný! Byl jsem prvním pacient, u nějž byl proveden krevní test před a po léčbě stabilizovaným kyslíkem. Teď už jsem věřil, že jsem objevil zcela novou metodu léčby nemocí.

Dále Jim Humble podrobně popisuje, co se dál s jeho objevem dělo. Dlouhé roky dalších výzkumů a pokusů dovedly tohoto skvělého člověka k přípravku, který si může pořídit OPRAVDU KAŽDÝ a který je maximálně účinný pro téměř všechna onemocnění, včetně těch nejtěžších. Pan Humble radí každému „laikovi“ aby nedal na prohlášení a „varování“ lidí a společností, kteří s MMS nepřišli nikdy do styku a vidí v něm jen velké nebezpečí pro svůj byznys, kterým léčení lidí bezpochyby je.

Základní příprava MMS je následovná: na každou 1 kapku MMS připadne 5 kapek aktivátoru (10% roztok kyseliny citronové), promíchá se a nechá se 3 min. aktivovat. Po této době dolijete pitnou vodu a jednoduše vypijete. Dávky MMS se samozřejmě zvyšují, přesně podle pokynů v knize.