MASTER MINERAL SOLUTION

viz zde: http://www.youtube.com/watch?v=d4yiQkKxmc8&feature=mfu_in_order&list=UL

  • 20.10.2019 -  jediný platný web s informacemi od Jima Humbla a Andrease Kalckera je pouze tento : www.cz-mms.info   

!!! POZOR !!!

Používejte jen návody k použití MMS z knih Jima Humbla !!!   Nakupujte jen celosvětově ověřené produkty. V ČR je to www.czchem.cz a v SR www.skchem.sk . Pár ušetřených korun nebo eur nestojí za zklamání. Prodejci ale nesmějí cokoliv prodávat pod názvem MMS... mějte to na paměti.


Tyto stránky (i přes značnou snahu jistých institucí ukončit jejich provoz) stále informují o převratném prostředku, který je zatím dostupný, je levný a je účinný na 90% všech známých nemocí.

Nejde přitom o žádnou neznámou látku. Oxid chloričitý ( Clo2 ) je používán v lékařství, v potravinářství a k desinfekci pitné vody přes sto let.

Jim Humble je ale zcela jistě první člověk, který seznámil širokou veřejnost s účinky oxidu chloričitého na lidské zdraví.    

Jde o přípravek s názvem MMS (Master Mineral Solution - mistrovský minerální roztok). Tento roztok vzniká smícháním dvou látek. Chloritanu sodného (24,5-28%) a kyseliny chlorovodíkové (4%). Po smíchání těcto dvou látek se z roztoku začne uvolňovat právě oxid chloričitý.

Přípravky MMS uváděné na těchto stránkách, neprodávám.

Pouze informuji o nejnovějších výzkumech, které se týkají MMS a o práci Jima Humbla. MMS v současné době vyzkoušelo přes 9 000 000 ( ano, devět miliónů..) lidí na celém světě a počet lidí, kteří mají zkušenost s MMS neustále roste. Roste ovšem také počet nesmyslných represí proti MMS. Zcela plně souhlasím s Jimem Humblem, že je MMS jedním z nejúžasnějších přípravků, které lidstvo má k dispozici. Při správném používání je MMS nesmírně účinné téměř na každou infekční nemoc a při použití protokolu MMS 2000 a MMS 3000 je dle Jima Humbla možné zlikvidovat téměř všechna onkologická onemocnění.

MMS a další přípravky, které Jim Humble uvádí ve svých knihách, můžete zakoupit v Evropě na mnoha místech. Informace kde koupit v Česku a Slovensku jsou v levém menu těchto stránek. U ostatních dodavatelů z ČR a SR nemohu posuzovat kvalitu nabízených výrobků, neboť je nemám k dispozici. Při svých návštěvách v Evropě však Jim Humble měl vždy k dispozici chloritan sodný prodávaný na www.czchem.cz a byl s ním vždy bez výhrad spokojen.

 Jim Humble - "Pokud by MMS nepracovalo tak jak říkám, nikdy by se tak rychle nerozšířilo po celém světě."

Opakuji, že přípravky, které Jim Humble popisuje a které jsou uvedeny na tomto mém webu, neprodávám. Nepište mi tedy o zaslání MMS, žiji trvale mimo USA. V ČR mám ale spoustu přátel ze svých studií a proto ČR často navštěvuji.

V sekci "Kde koupit v Česku" naleznete kontakt na distributora v ČR, který prodává chemické přípravky, jež lze dle pana Humbla pro jím popisované postupy použít.

MŮŽETE POUŽÍT TÉŽ TELEFONNÍ OBJEDNÁVKU U UVEDENÉHO DISTRIBUTORA:

  • z ČR tel.: 775 734 829
  • ze zahraničí : +420 775 734 829

MMS1 - chloritan sodný - roztok aktivovaný roztokem kyseliny chlorovodíkové nebo hydrogensíranem sodným
MMS2 - chlornan vápenatý - granule

CDS - voda s rozpuštěným oxidem chloričitým

CDH - kombinace MMS a CDS

Po smíchání obou složek MMS se už ve vzniklém roztoku nenachází žádný chloritan sodný (pokud ano, jde o stopová množství)! Státní úřady a lidé neznalí věci si tuto skutečnost neuvědomují nebo ji záměrně před veřejností tají aby mohli strašit obyčejné lidi tím, že MMS jim může poleptat jícen nebo žaludek - to je úplný nesmysl. MMS používá milióny lidí po celém světě a pokud jsou dodrženy postupy, které Jim Humble doporučuje, nehrozí žádné nebezpečí jakéhosi poleptání či poškození.

Postupy zveřejňované Jimem Humblem pracují s mnohasetnásobně menší koncentrací, než která by byla schopná člověka poškodit.

Používání MMS podle postupů Jima Humbla je zcela bezpečné!

Informace z tohoto webu nesmí být bez mého souhlasu kopírovány a zveřejňovány. Jim Humble spolupracuje pouze s prodejci, kteří jsou uvedeni na tomto webu. Tam jsou zaručeny naprosto kvalitní a ověřené přípravky pro výrobu MMS/CDS/CDH.

Nechtějte ušetřit pár korun nákupem u neověřených prodejců v ČR i SR. Budete potom zklamaní že MMS neúčinkuje. Můžete si ověřit na videu na začátku tohoto webu, že Jim Humble sám osobně říká, že pouze tento web je pro ČR jediným jím autorizovaný.

John Wayne, USA      Majitel a autor stránek   www.cz-mms.info

1.4.2010

Předmluva z druhé knihy Jima Humbla:

Koncem loňského roku jsem dokončil práci na čtvrtém vydání knihy The Miracle Mineral Solution of the 21st Century. Doplnil jsem další údaje a aktualizoval všechno, co jsem mezitím zjistil. Událo se toho hodně, kniha nutně potřebovala editaci a všichni mí přátelé vyhrožovali, že se ke mně nebudou hlásit, jestli to neudělám. Takže mi nezbylo než se do toho pustit. Kniha byla nakonec upravena a sekretářka v Nevadě ji konečně mohla dát vytisknout. Do prodeje přišla v první polovině listopadu 2009.

V období, kdy už se minulá kniha nacházela v tisku, se událo mnoho nového. Byl jsem nucen ve spěchu opustil Mexiko, pomáhal jsem lékařům v Jižní Africe zaučováním některých studentů do tajů MMS, odcestoval do další země a tam začal léčit hlavně HIV/AIDS, ale i další nemoci ohrožující život. V tomto období se stalo mnoho významného.

Již spoustu let se mi v hlavě hromadily údaje přicházející od tisíců nemocných lidí z celého světa. Ještě předtím, než jsem zaměstnal sekretářku, jsem zodpověděl více než 10 000 emailů. Poté jsme společně odpovídali na dalších 25 000 e-mailů. Všechny od lidí, kteří kladli dotazy ohledně MMS a jak ho používat, nebo sto a jeden dotaz ohledně svého zdraví a užívání MMS. Po pár letech a tisících e-mailů se mi v mysli začal vynořovat jistý obraz a myšlenky začínaly zapadat do sebe. Kdybych teď měl tým lidí, kteří by uměli zařadit každý e-mail do jisté kategorie, a posílat žádosti o výsledky, jichž tito lidé dosáhli, měli bychom výsledky mnohem rychleji. Ale i tak jsem nakonec vyvinul několik postupů, a ty začaly přinášet úžasné výsledky. Začínalo být stále zřejmější, že první kniha neposkytuje lidem dostatek informací. Ačkoli použití MMS je jednoduché, je vhodné znát více důležitých výchozích informací.

Poté, když nové postupy začaly přinášet 99% výsledky, bylo už úplně jasné, že bude třeba napsat jinou knihu. Jenže – když tato kniha byla už téměř napsaná, došlo v postupech k dalším změnám k lepšímu. Už delší dobu jsem se k správným recepturám blížil, ale definitivní výsledky se začaly ukazovat až poté, když jsem začal s ošetřováním lidí v zemi, kde teď jsem. Výsledky při HIV/AIDS se bez přehánění nedají nazvat jinak, než fantastické. Po ošetření této choroby MMS a dodržení správného postupu, je to doslova hračka. Je to jakoby ti lidé byli jen silně nachlazení a potřebovali náležitou péči. Tak prosté to je. Postup zabere asi tři-čtyři týdny, ale většina potíží zmizí už během prvních čtyř dnů, zbytek se upraví v příštím týdnu a posledních několik dnů bývá už jen pro jistotu. Za takové situace, přímo na pochodu, se psala tato kniha.

Je tady ještě něco, o čem jsem se nikdy předtím nezmínil. Dostal jsem za ta léta i spoustu e-mailů s dotazy ohledně ošetřování zvířat MMS. Jsou na tom většinou jako lidé a mám s jejich ošetřováním dost velké zkušenosti, takže jsem přidal i kapitolu o ošetřování (léčení) zvířat.

Během pobytu v Africe jsem získal hodně poznatků o ARV – anti-retrovirálních lécích. Hovoří se o nich jako o něčem, co Afričanům pomáhá k delšímu produktivnímu životu. Farmaceutické společnosti na nich v Africe vydělávají miliardy. Nepotřebujete ani moc „Filipa“, abyste zjistili, že tyto drogy Afričany ve skutečnosti zabíjejí a nemají z nich vůbec žádný prospěch. Nemohu se tomu vyhnout, třebaže tato kniha má být o pozitivních věcech a ošetřování lidí, ale musel jsem napsat pár věci, které si každý může ověřit. Najdete je v kapitole „MMS, ARV a vakcíny“.

Někdy se vám možná bude zdát, že v textu jsou drobné protiklady. Nemám zde mnoho času, a jelikož se mnoho převratných poznatků vynořilo až poté, kdy tato kniha byla už téměř dokončená, rozhodl jsem se je nezapracovávat do stávajícího obsahu, ale spíš jen zhutnit nejposlednější receptury, jejichž výsledky už mi připadají jako skutečná magie, do dvou vložených kapitol. Jejich dodržování vede k tomu, že imunitní systém dokáže vyléčit rakoviny všeho druhu, hepatitidu C, HIV, AIDS, zkrátka takřka všechny choroby, které přijdou na mysl.

Tyto postupy jsou trochu náročné na čas a denní rozvrh, ale výsledky nejsou jinačí, než slibuje název Zázračný minerál. Tato kniha uzavírá, co načala první. Cílem je lidstvo bez jakýchkoli nevyléčitelných nemocí. Musím ovšem také zmínit, že jsou zde některé věci, které MMS nezvládá, ale na ty zde jsou další léčiva a byliny, takže nakonec z celé palety útrap nezbývá nic.

Přál bych si, abyste tuto knihu pročetli celou a dozvěděli se, jak se MMS vyvíjel, protože pak si lidé lépe uvědomí, co je třeba udělat. Chci zažít svět, v němž všichni budou vědět o existenci MMS a tom, co dokáže, aby tyto informace už nikdy neupadly v zapomnění. Přečtěte, prosím, celou tuto knihu a poznáte, že postupy MMS-1000 a MMS-2000 zvládají 99% tzv. nevyléčitelných chorob a jiná, méně těžká onemocnění. Prosím osvojte si ty informace. Mohou vám zachránit život, a nepochybně životy mnoha lidí kolem vás. Vychutnejte si život třeba i nad sto let ve zdraví.

Děkuji vám za zájem. Jim Humble

... jak vidíte, jde o nesmírně důležitou knihu ...