MASTER MINERAL SOLUTION

viz zde: http://www.youtube.com/watch?v=d4yiQkKxmc8&feature=mfu_in_order&list=UL

  • 20.10.2019 -  jediný platný web s informacemi od Jima Humbla a Andrease Kalckera je pouze tento : www.cz-mms.info   

!!! POZOR !!!

Používejte jen návody k použití MMS z knih Jima Humbla !!!   Nakupujte jen celosvětově ověřené produkty. V ČR je to www.czchem.cz a v SR www.skchem.sk . Pár ušetřených korun nebo eur nestojí za zklamání. Prodejci ale nesmějí cokoliv prodávat pod názvem MMS... mějte to na paměti.


Tyto stránky (i přes značnou snahu jistých institucí ukončit jejich provoz) stále informují o převratném prostředku, který je zatím dostupný, je levný a je účinný na 90% všech známých nemocí.

Nejde přitom o žádnou neznámou látku. Oxid chloričitý ( Clo2 ) je používán v lékařství, v potravinářství a k desinfekci pitné vody přes sto let.

Jim Humble je ale zcela jistě první člověk, který seznámil širokou veřejnost s účinky oxidu chloričitého na lidské zdraví.    

Jde o přípravek s názvem MMS (Master Mineral Solution - mistrovský minerální roztok). Tento roztok vzniká smícháním dvou látek. Chloritanu sodného (24,5-28%) a kyseliny chlorovodíkové (4%). Po smíchání těcto dvou látek se z roztoku začne uvolňovat právě oxid chloričitý.

Přípravky MMS uváděné na těchto stránkách, neprodávám.

Pouze informuji o nejnovějších výzkumech, které se týkají MMS a o práci Jima Humbla. MMS v současné době vyzkoušelo přes 9 000 000 ( ano, devět miliónů..) lidí na celém světě a počet lidí, kteří mají zkušenost s MMS neustále roste. Roste ovšem také počet nesmyslných represí proti MMS. Zcela plně souhlasím s Jimem Humblem, že je MMS jedním z nejúžasnějších přípravků, které lidstvo má k dispozici. Při správném používání je MMS nesmírně účinné téměř na každou infekční nemoc a při použití protokolu MMS 2000 a MMS 3000 je dle Jima Humbla možné zlikvidovat téměř všechna onkologická onemocnění.

MMS a další přípravky, které Jim Humble uvádí ve svých knihách, můžete zakoupit v Evropě na mnoha místech. Informace kde koupit v Česku a Slovensku jsou v levém menu těchto stránek. U ostatních dodavatelů z ČR a SR nemohu posuzovat kvalitu nabízených výrobků, neboť je nemám k dispozici. Při svých návštěvách v Evropě však Jim Humble měl vždy k dispozici chloritan sodný prodávaný na www.czchem.cz a byl s ním vždy bez výhrad spokojen.

 Jim Humble - "Pokud by MMS nepracovalo tak jak říkám, nikdy by se tak rychle nerozšířilo po celém světě."

Opakuji, že přípravky, které Jim Humble popisuje a které jsou uvedeny na tomto mém webu, neprodávám. Nepište mi tedy o zaslání MMS, žiji trvale mimo USA. V ČR mám ale spoustu přátel ze svých studií a proto ČR často navštěvuji.

V sekci "Kde koupit v Česku" naleznete kontakt na distributora v ČR, který prodává chemické přípravky, jež lze dle pana Humbla pro jím popisované postupy použít.

MŮŽETE POUŽÍT TÉŽ TELEFONNÍ OBJEDNÁVKU U UVEDENÉHO DISTRIBUTORA:

  • z ČR tel.: 775 734 829
  • ze zahraničí : +420 775 734 829

MMS1 - chloritan sodný - roztok aktivovaný roztokem kyseliny chlorovodíkové nebo hydrogensíranem sodným
MMS2 - chlornan vápenatý - granule

CDS - voda s rozpuštěným oxidem chloričitým

CDH - kombinace MMS a CDS

Po smíchání obou složek MMS se už ve vzniklém roztoku nenachází žádný chloritan sodný (pokud ano, jde o stopová množství)! Státní úřady a lidé neznalí věci si tuto skutečnost neuvědomují nebo ji záměrně před veřejností tají aby mohli strašit obyčejné lidi tím, že MMS jim může poleptat jícen nebo žaludek - to je úplný nesmysl. MMS používá milióny lidí po celém světě a pokud jsou dodrženy postupy, které Jim Humble doporučuje, nehrozí žádné nebezpečí jakéhosi poleptání či poškození.

Postupy zveřejňované Jimem Humblem pracují s mnohasetnásobně menší koncentrací, než která by byla schopná člověka poškodit.

Používání MMS podle postupů Jima Humbla je zcela bezpečné!

Informace z tohoto webu nesmí být bez mého souhlasu kopírovány a zveřejňovány. Jim Humble spolupracuje pouze s prodejci, kteří jsou uvedeni na tomto webu. Tam jsou zaručeny naprosto kvalitní a ověřené přípravky pro výrobu MMS/CDS/CDH.

Nechtějte ušetřit pár korun nákupem u neověřených prodejců v ČR i SR. Budete potom zklamaní že MMS neúčinkuje. Můžete si ověřit na videu na začátku tohoto webu, že Jim Humble sám osobně říká, že pouze tento web je pro ČR jediným jím autorizovaný.

John Wayne, USA      Majitel a autor stránek   www.cz-mms.info

1.5.2010 Prague

Na webových stránkách www.sisyfos.cz můžete nalézt článek o MMS (autorem je MUDr. Jiří Heřt), který je plný lží a nesmyslů. Jim Humble byl tak laskav poskytl mi na Heřtovy výpady své odpovědi.

John Wayne

Odpovědi Jima V.Humbla MUDr. Heřtovi ze spolku Sisyfos na jeho lživý článek

Jim Humble říká: „Když už se nějaký skeptik rozhodne někoho kritizovat, měl by si přinejmenším obstarat náležité podklady namísto nepravd, jimž v USA říkáme prostě lži.

Sisyfos píše: Miracle Metallic Supplement (Zázračný kovový doplněk).

Jim říká: „Už jen název je špatně. Je to Miracle Mineral Solution (Zázračný minerální roztok).“

(předpokládám, že na webu Sisyfa dojde brzy k opravě. Nicméně i 11.5.2010 tedy 2 měsíce po zveřejnění tohoto lživého Heřtova článku tam opravdu je uvedeno „Metallic“ – děkujeme „skeptikům“ za jejich odborné posudky….pozn. J.W.)

Sisyfos říká: … po několika letech vyčerpávajícího výzkumu…

Jim říká: „Vývoj MMS trval jen jeden rok.“

Sisyfos říká: V roce 2001 (Jim) nakonec nabídl světu přípravek MMS.

Jim říká: „Nabídl jsem MMS lidem až v roce 2006.“

Sisyfos uvádí: Léčil tím úspěšně už milion lidí v USA a další milión v ostatním světě.

Jim říká: „MMS vyzkoušelo asi milion lidí v USA a pravděpodobně další milión ve zbytku světa. To neznamená, že jsem je tím léčil já. Oni to jen zkoušeli a dali mi o tom vědět. Pomocí MMS můžeme vyhladit malárii, a to je to, co bych moc rád udělal. Pracoval jsem v Malawi, Ugandě, Keni a Jižní Africe. Osobně jsem ošetřil více, než 5000 lidí, hlavně s malárií, a ve většině případů se jí zbavili během několika hodin. Doufejme, že seženeme dostatek financí a přimějeme lidi, aby začali léčit malárii v těchto a ostatních postižených zemích.“

Sisyfos fabuluje: (Jim) na snímcích z Malawi hovoří s vysokým státním představitelem.

Jim říká: „Z důvodů, které vysvětlím později, se naopak vyhýbám rozhovorům s takovými představiteli, jak jen to je možné. Nemám žádné fotografie, na nichž hovořím se státními představiteli, a takové fotografie nemá ani nikdo jiný. Čili další bod, pro nějž Sisyfos nemá žádné podklady či důkazy.“

Sisyfos říká, že má moji fotografii, na níž přednáším 450 ošetřovatelkám.

Jim říká: „To je správně. Je tady fotografie z mé přednášky 450 ošetřovatelkám v Jižní Africe kde bratranec jihoafrického prezidenta Dr. Zondo buduje nemocnici, v níž budou používat tradiční medicínu kmene Zulu využívající většinou byliny. V této nemocnici bude používat také MMS.“

Sisyfos uvádí: Preparát MMS je roztok chloritanu sodného (NaClO2) který se před použitím smísí s 10 % roztokem kyseliny citrónové. Postupně, během několika hodin, se ze směsi uvolňuje vlastní léčivá látka, kysličník chloričitý (ClO2).

Jim říká: „To je opět nepravda. MMS uvolňuje kysličník chloričitý jen v prvních 3 minutách a při nejnovější přípravě pouze 20 sekund. Nikdy jsem neřekl nic jiného.“

Sisyfos říká: (Dávkování začíná) 1 kapkou chloritanu na 5 kapek kyseliny citrónové s přestávkami několika hodin, a dávka se postupně navyšuje až na maximálně z 25 kapek.

Jim říká: „Zase špatně. Nikdy jsem nenavrhoval 25 kapek MMS. Nyní navrhuji maximálně 3 kapky za hodinu. Jednu dobu jsem doporučoval pozvolna jít až do 15 kapek, ale nikdy ne výše, teď už ne a 15 už nikdy, samozřejmě s výjimkou malárie.“

Sisyfos říká: Humble rovněž nabízí krevní zkoušku (AMAS na rakovinu) za 165 dolarů.

Jim říká: „Zase nepravda. Zmiňuji ve své knize, že si člověk může nechat udělat krevní zkoušku (na rakovinu) tak, že zajde k lékaři a požádá o AMAS test. Může si ale také objednat bezplatnou testovací soupravu AMAS, ale pak s ní musí zajít za svým lékařem, který udělá krevní stěr (ne tedy „krevní šmouhu“ jak píše Heřt) a pošle sadu do laboratoře AMAS. Výsledek stojí 165 dolarů. Z tohoto testu ovšem nemám žádný příjem.“ (Jak zjevně chce naznačit Heřt.)

Sisyfos říká: Kysličník chloričitý je mocné okysličovadlo, a proto je využíván v průmyslu k bělení textilního zboží a papíru, a také jako dezinfekční prostředek. Je silně toxický. Ničí bakterie a viry, ovšem stejně tak patogenní jako ty hodné.

Jim říká: „Důkazy, že kysličník chloričitý užitečné bakterie nezabíjí, jsou v knihách i na internetových stránkách už spoustu let. Právě z toho důvodu, že nehubí užitečné bakterie, kysličník chloričitý byl a je běžně používán k likvidaci patogenů v pitné vodě po celém světě už více než 80 let.“

Heřt píše že: „Chlordioxid bakterie a viry ničí, ovšem stejně tak patogenní jako ty hodné“. Mě osobně by zajímalo, jaké „hodné“ viry tím Heřt myslí? Jsou snad nějaké viry, které jsou pro člověka „hodné“ a tudíž prospěšné ?(možná snad endogenní retroviry, jejichž funkce ale zatím není u vývoje lidské placenty dostatečně objasněna). U bakterií mě to nepřekvapuje, ve střevech je plno bakterií, které jsou pro tělo prospěšné, tomu se říká střevní mikroflóra. Ovšem jen ve střevech, ne v krvi či tkáních. Střevní „hodné“ bakterie, které se dostanou do krve a následně tkání, můžou způsobit velmi závažné zdravotní potíže. Podotýkám, že i kdyby byla střevní mikroflóra působením chlordioxidu zničena (což já osobně oproti Jimovi vůbec nevylučuji) obnova střevní mikroflóry trvá maximálně týden až dva. J.W.

Sisyfos říká: Je nevhodný k vnitřnímu použití a člověk může silně pochybovat o jeho pozitivním působení v těle. Vstřebávání žaludeční stěnou, jak říká Humble, je nesmysl, žaludek není určen k absorbování látek.

Jim: „Biologie říká něco jiného. Jděte na internet a zadejte do vyhledávače „funkce žaludku“ (nemusí to tam být právě česky…) a zjistíte, že mnoho věcí prochází do krve právě stěnami žaludku, je to součást jeho funkce.“

Sisyfos říká: Vydávat MMS jako Panaceu nelze. Panacea - univerzální lék, všelék, neexistuje, protože příčiny onemocnění jsou velmi různorodé.

Jim říká: „Příčinou onemocnění jsou většinou patogeny, a to ještě víc, než si MUDr. Heřt uvědomuje. Onemocnění většinou vyléčí imunitní systém, především když nemáte tělo otrávené různými lékařskými drogami. Imunitní systém hraje hlavní roli při léčbě každého onemocnění. MMS imunitní systém výrazně posiluje. Ve své knize na to mnohokrát poukazuji. Tím ´všelékem´ je skutečnost, že MMS posiluje imunitní systém.“

Sisyfos říká: Máme zásadní námitky proti prospěšnosti účinku kysličníku chloričitého na tělesné buňky: buňky jsou poškozovány volnými kyslíkovými radikály. Neexistují žádné experimentální studie, které by prokázaly aktivaci imunitního systému po použití MMS.

Jim říká: „MMS (kysličník chloričitý) se v ničem nepodobá volným kyslíkovým radikálům.

Skutečnost, že se o tom Sisyfos (Heřt) zmiňuje, jednoduše dokumentuje neznalost základní chemie. Zde není relevantní, že volné kyslíkové radikály tělo poškozují, protože kyslík a jeho radikály mají vysoký oxidační potenciál, a to je to, co určuje schopnost poškodit tělo. Kysličník chloričitý má v těle ten nejnižší oxidační potenciál ze všech známých oxidačních činidel. Tělo si vyrábí antioxidanty bránící kyslíkovým radikálům poškození buňek. Kysličník chloričitý nemůže uškodit, jelikož všechny tělesné tkáně mají dostatečně vysoký ochranný potenciál vůči kyslíkové oxidaci a slabý kysličník chloričitý je tedy nikdy nemůže poškodit. Vyčíslit to lze takto: Kysličník chloričitý má oxidační potenciál 0,95 V. K oxidaci kterékoli tělesné tkáně je zapotřebí více, než 1,25 V. Volné radikály mívají více, než 1,3 V., pokud tedy nejsou přítomny antioxidanty, mohou tělesné části okysličovat. Všechny tyto údaje jsou k dispozici na internetu.“

Jim říká: „Lékařsko-farmaceutický komplex vytvořil teorii o ´Scientific Method´(vědecká metoda). Jde o postup vyžadující klinické pokusy prováděné kvalifikovanými doktory, ošetřovatelkami, laboratořemi, laboranty s příslušným vybavením a kvalifikovanými vědci. V současné době přijde schválení libovolného léku v USA průměrně na 800 miliónů dolarů. Nikdy jsem neměl a nebudu mít k dispozici tolik peněz, abych na to mohl vůbec pomyslet. A pamatujte, neexistují žádné léky, které léčí nemoci. Všechny jen upravují symptomy, vyvolávají pocit zlepšení, ale žádný lék na jakékoli závažná onemocnění nebyl nikdy úředně schválen. Stovky lidí se pokoušely získat schválení pro opravdu léčící léky, ale nikdo neměl stovky milionů dolarů k tomu, aby prošly jejich ´vědeckou metodou´, a proto žádná léčba libovolného závažného onemocnění nebyla nikdy schválena. Mnoho lidí po světě tvrdí, že mají léčby pro různé nemoci. A aby to bylo ještě horší, mnozí z těch, kteří s takovými léčbami přišli, zemřeli za podivných okolností. Jestliže ale lidé prokazatelně byli vyléčení neschváleným lékem, nedává idea, že kdosi nezbytně musí utratit miliony dolarů za to, aby dokázal, že jeho lék skutečně léčí, zatímco mezitím umírají stovky nebo tisíce lidí, kteří by jej potřebovali, žádný smysl. Když jsou v sázce tisíce životů, je dostatečná i neoficiální, empiricky získaná informace. Ale lékaři a farmaceutické společnosti přesto nadále požadují, aby napřed byly proinvestovány milióny. Tisíce lidí proto dále zbytečně umírá, protože požadované stamiliony dolarů k ´vědeckému prokázání´ účinnosti existující úspěšné léčby nejsou a nikdy nebudou k dispozici.

Doktoři se empiricky získaným poznatkům vysmívají s tím, že nejsou vědecké. Jenže když máte k dispozici tisíce neoficiálních chorobopisů, musíte nakonec říct, že v nich musí být nějaká prospěšná data. Je třeba zdůraznit, že neoficiální informace vyplývající ze zkušeností jsou velmi užitečné a často se prokázaly jako správné. Praktikovalo se to ostatně velmi úspěšně po tisíce let.Moderní lékařství sice neobjevilo lék na žádné nemoci, takže ani nemůže žádné vyléčit, ovšem co může, je průběžně inkasovat peníze od nemocných.“

Sysifos říká: Všelék neexistuje. … Humbleho megalomanské texty jsou plné dalších a dalších nesmyslů a evidentních lží.

Jim říká: „Nerad kohokoli nazývám lhářem, a to ani Heřta ze Sisyfa. Dělám to jen málokdy. To není můj styl. Jenže tento Heřt vrší lež na lež v celém svém článku. Nenabídl vůbec žádný důkaz pro cokoli, co tvrdí, jako například, že kysličník chloričitý zabíjí příznivé bakterie stejně jako patogeny, zatím co skutečnost je taková, že kysličník chloričitý je celosvětově používán právě proto, že organizmu příznivé bakterie nehubí. Vkládá mi do úst věci, které jsem nikdy neřekl, například, že ´kysličník chloričitý rozšiřuje zúžené cévy, zacelí otvor v mezikomorové přepážce srdce, že rozpustí ledvinové kameny…´, nebo že se dávka MMS navyšuje až na 25 kapek, což jsem také nikdy neřekl. Přizdobil vše tím, že získávám fondy pro své celosvětové působení prostřednictvím Institutes for Advance MMS studies. Pravda. Pár dolarů touto cestou sice přišlo, ale nikdy ne dost k financování nějaké celosvětové činnosti.“

Sisyfos říká: Okamžitě reaguje s obsahem žaludku (chlordioxid) a vyčerpává se.

Jim říká: „Pro toto sdělení nejenže neexistuje žádný důkaz, ale nedává žádný smysl. Kysličník chloričitý se uvolní už předtím, než se dostane do žaludku, kde nevydrží déle, než hodinu, což je dost dlouho k tomu, aby prošel žaludečními stěnami do krve.“

Sisyfos říká: Většina kysličníku chloričitého se uvolní už v žaludku kvůli působení silné kyseliny solné.

Jim říká: „Výše uvedené sdělení nedává žádný smysl, protože většina kysličníku chloričitého se uvolní už předtím, než se roztok dostane do žaludku (aktivací).“

Sisyfos říká: Nejsou tu žádné experimentální výzkumy, které by prokázaly aktivaci imunitního systému po použití MMS, natož potom na stonásobek.

Jim říká: „Existuje několik patentů vydaných po roce 1980 ukazujících, že kysličník chloričitý zabíjí všechny patogeny v krvi, aniž by jakkoli poškodil její biologické aktivity, a tento fakt, který potvrdí každý znalý biolog, umožní zahájit zvýšenou činnost odlehčenému imunitnímu systému. Tyto americké patenty jsou k dispozici každému, kdo si je vyhledá v záznamech US Patentového úřadu, které jsou plně zpřístupněny na internetu. Nemohu je zde vyjmenovat, ale dají se snadno vyhledat.“

Sisyfos říká: Představa o jeho pronikání (chlordioxidu) střevní stěnou do červených krvinek a tělesných buněk nebyla nikdy prokázaná.

Jim říká: „Přesto tomu tak musí být. Pronikání chlordioxidu žaludečními a střevními stěnami nebylo nikde popsáno proto, že se tento jev nikdo zatím nepokusil laboratorně prokázat. Nesčetní biologové však říkají, že naprosto není vyloučené, že kysličník chloričitý přepravují červené krvinky. Většina objektivních vlastností kysličníku chloričitého je stejná, jako u kyslíku, a to by tedy kysličníku chloričitému dovolovalo proniknout do červených krvinek. Důkazem je fakt, že zde jsou statisíce lidí užívajících MMS, a ono jim to kupodivu a navzdory podobným Heřtům, funguje.“

Sisyfos říká: „Prodlužuje to prý život o 25 let“ – jako bych snad někdy něco takového tvrdil.

Jim řekl: „Nemohu slibovat, že vám to prodlouží život o 25 let, ale věřím, že to tak bude.“

Jim říká: „V Malawi jsem během posledních osmi měsíců ošetřil celkem přes 800 případů HIV. Konečným výsledkem bylo, že všechny bývalé HIV případy jsou zpátky u rodin, všichni se navrátili zpět k práci a do života. Všichni se cítí zdrávi, mnozí si nechali udělat test na počet bílých krvinek (CD 4 a CD 8 lymfocytů), a ten je v normálu. Několik z nich mělo potíže s dodržováním postupu braní MMS, ale když se vrátili a správně dokončili léčbu, cítili se také vyléčení a mohli se vrátit do práce. Mezi těmito 800 případy HIV bylo i 40 případů rakoviny, 50 případů znecitlivěných nohou a chodidel, případy hepatitis C a mnoho dalších onemocnění. Všechny tyto choroby byly pryč. Měl bych zdůraznit, že nemáme po ruce žádný způsob, jak vědecky osvědčit, že se někdo stal HIV negativním, protože testy na HIV jsou založeny na protilátkách a ty budou v těle vždy přítomné, jakmile člověk jednou byl HIV pozitivní.“

Sisyfos tvrdí: MMS je silně toxické (..protože kvůli toxicitě nejde o lék..).

Jim říká: „Správně. Všechno na Zemi je jedovaté, když toho člověk užije velká množství, ale kysličník chloričitý je v celých USA používán i na potraviny, jako je maso a zelenina, a kysličník chloričitý je také jediný antibakteriální přípravek užívaný u potravin, u nějž se nepožaduje důkladné omytí před dopravou na trh nebo před konzervací. Myslíte, že by to FDA strpěla, kdyby to byl tak hrozný jed?“

Jim říká: „Kdyby MMS nepřinášelo lidem prospěch, proč bych se plahočil kolem světa, ošetřoval nemocné, mrhal časem a energií, namísto toho, abych si vychutnával zaslouženou penzi? Nemám z MMS žádný finanční prospěch. Nevydělávám jeho prodejem. Myslí si snad Sisyfos, že bych ve svých 77 letech utrácel svůj čas a síly jen tak, zbůhdarma? Ano, je zde silná pohnutka. Dělám to jako humanitární program k záchraně nemocných lidí, a skutečností je, že tím už bylo zachráněno tisíce životů. Abych citoval Sisyfa (Heřta): ´Novináři hltají jeho slova a rozšiřují je na internetu. Na anglo-amerických webových stránkách jsem našel desetitisíce nadšených odkazů.´

Zajímalo by mne, jestli si MUDr. Heřt myslí, že všichni ti žurnalisté jsou stejně stupidní, jako on, a nikdy si neověřují fakta. Čelí holé skutečnosti, protože ti novináři si mne dost detailně prověřili. Člověk takové výsledky nezískává zdarma. Použil jsem na svou práci v Africe své vlastní prostředky a hotovost z prodeje své knihy. Peníze za knihu byly utraceny v Africe, jak jsem v knize slíbil.

Je mi líto a smutno, že se musím ospravedlňovat za své působení takovým lidem, kteří odmítají otevřít oči a pro pomoc lidstvu neudělají vůbec nic.“

Jim Humble

Neodpustím si své osobní poznámky. Pan Jiří Heřt by se měl stydět za svůj článek a neověřené lži, které v článku uvedl. Jak už ale bývá zvykem, lidé, kteří se kolem spolku Sysifos motají, velmi neradi berou své názory zpět. Je tedy naivní myslet si, že se kdokoliv z tohoto spolku kdykoliv v budoucnosti o MMS vyjádří kladně. Oproti těmto lžím jsou zde statisíce lidí, kterým MMS1 i MMS2 pomohlo překonat svoji nemoc, nezřídka nemoc, kterou moderní vědecká medicína vyléčit nedokáže.

Apeluji proto na každého čtenáře, který dočetl až sem, k tomuto bodu: Přemýšlejte sami.

John Wayne