MASTER MINERAL SOLUTION

viz zde: http://www.youtube.com/watch?v=d4yiQkKxmc8&feature=mfu_in_order&list=UL

  • 20.10.2019 -  jediný platný web s informacemi od Jima Humbla a Andrease Kalckera je pouze tento : www.cz-mms.info   

!!! POZOR !!!

Používejte jen návody k použití MMS z knih Jima Humbla !!!   Nakupujte jen celosvětově ověřené produkty. V ČR je to www.czchem.cz a v SR www.skchem.sk . Pár ušetřených korun nebo eur nestojí za zklamání. Prodejci ale nesmějí cokoliv prodávat pod názvem MMS... mějte to na paměti.


Tyto stránky (i přes značnou snahu jistých institucí ukončit jejich provoz) stále informují o převratném prostředku, který je zatím dostupný, je levný a je účinný na 90% všech známých nemocí.

Nejde přitom o žádnou neznámou látku. Oxid chloričitý ( Clo2 ) je používán v lékařství, v potravinářství a k desinfekci pitné vody přes sto let.

Jim Humble je ale zcela jistě první člověk, který seznámil širokou veřejnost s účinky oxidu chloričitého na lidské zdraví.    

Jde o přípravek s názvem MMS (Master Mineral Solution - mistrovský minerální roztok). Tento roztok vzniká smícháním dvou látek. Chloritanu sodného (24,5-28%) a kyseliny chlorovodíkové (4%). Po smíchání těcto dvou látek se z roztoku začne uvolňovat právě oxid chloričitý.

Přípravky MMS uváděné na těchto stránkách, neprodávám.

Pouze informuji o nejnovějších výzkumech, které se týkají MMS a o práci Jima Humbla. MMS v současné době vyzkoušelo přes 9 000 000 ( ano, devět miliónů..) lidí na celém světě a počet lidí, kteří mají zkušenost s MMS neustále roste. Roste ovšem také počet nesmyslných represí proti MMS. Zcela plně souhlasím s Jimem Humblem, že je MMS jedním z nejúžasnějších přípravků, které lidstvo má k dispozici. Při správném používání je MMS nesmírně účinné téměř na každou infekční nemoc a při použití protokolu MMS 2000 a MMS 3000 je dle Jima Humbla možné zlikvidovat téměř všechna onkologická onemocnění.

MMS a další přípravky, které Jim Humble uvádí ve svých knihách, můžete zakoupit v Evropě na mnoha místech. Informace kde koupit v Česku a Slovensku jsou v levém menu těchto stránek. U ostatních dodavatelů z ČR a SR nemohu posuzovat kvalitu nabízených výrobků, neboť je nemám k dispozici. Při svých návštěvách v Evropě však Jim Humble měl vždy k dispozici chloritan sodný prodávaný na www.czchem.cz a byl s ním vždy bez výhrad spokojen.

 Jim Humble - "Pokud by MMS nepracovalo tak jak říkám, nikdy by se tak rychle nerozšířilo po celém světě."

Opakuji, že přípravky, které Jim Humble popisuje a které jsou uvedeny na tomto mém webu, neprodávám. Nepište mi tedy o zaslání MMS, žiji trvale mimo USA. V ČR mám ale spoustu přátel ze svých studií a proto ČR často navštěvuji.

V sekci "Kde koupit v Česku" naleznete kontakt na distributora v ČR, který prodává chemické přípravky, jež lze dle pana Humbla pro jím popisované postupy použít.

MŮŽETE POUŽÍT TÉŽ TELEFONNÍ OBJEDNÁVKU U UVEDENÉHO DISTRIBUTORA:

  • z ČR tel.: 775 734 829
  • ze zahraničí : +420 775 734 829

MMS1 - chloritan sodný - roztok aktivovaný roztokem kyseliny chlorovodíkové nebo hydrogensíranem sodným
MMS2 - chlornan vápenatý - granule

CDS - voda s rozpuštěným oxidem chloričitým

CDH - kombinace MMS a CDS

Po smíchání obou složek MMS se už ve vzniklém roztoku nenachází žádný chloritan sodný (pokud ano, jde o stopová množství)! Státní úřady a lidé neznalí věci si tuto skutečnost neuvědomují nebo ji záměrně před veřejností tají aby mohli strašit obyčejné lidi tím, že MMS jim může poleptat jícen nebo žaludek - to je úplný nesmysl. MMS používá milióny lidí po celém světě a pokud jsou dodrženy postupy, které Jim Humble doporučuje, nehrozí žádné nebezpečí jakéhosi poleptání či poškození.

Postupy zveřejňované Jimem Humblem pracují s mnohasetnásobně menší koncentrací, než která by byla schopná člověka poškodit.

Používání MMS podle postupů Jima Humbla je zcela bezpečné!

Informace z tohoto webu nesmí být bez mého souhlasu kopírovány a zveřejňovány. Jim Humble spolupracuje pouze s prodejci, kteří jsou uvedeni na tomto webu. Tam jsou zaručeny naprosto kvalitní a ověřené přípravky pro výrobu MMS/CDS/CDH.

Nechtějte ušetřit pár korun nákupem u neověřených prodejců v ČR i SR. Budete potom zklamaní že MMS neúčinkuje. Můžete si ověřit na videu na začátku tohoto webu, že Jim Humble sám osobně říká, že pouze tento web je pro ČR jediným jím autorizovaný.

John Wayne, USA      Majitel a autor stránek   www.cz-mms.info

11.2.2020 Koronavirus - kdo zná aplikace s ClO2, nemusí se ničeho obávat !!!

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koronavirem-se-nakazi-pet-miliard-lidi-hrozi-vehlasny-vedec-88869?seq_no=3&source=hp&dop_ab_variant=291622&dop_source_zone_name=

zpravy.sznhp.box&utm_source=

www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

Koronavirem z Číny se má podle předpovědí vědců nakzit až 5 miliard lidí na celém světě. Znáte aplikace zveřejněné v poslední knize Jima Humbla?

Koroanvirus vás neohrozí ! Pokud budete každý den dělat to, co Jim Humble uvádí ve své knize, neonemocníte i kdyby jste byli v bezprostřední blízkosti nakažených lidí.

Inhalace MMS, koupele v MMS a postřik na oči s MMS. Těmito jednoduchými postupy zabráníte vstupu koronaviru do svého těla. MMS/CDS zničí koronavirus během několika sekund. Když ovšem víte jak na to !  Nepodceňujte tuto infekci, nic podobného se v novodobých dějinách světa zatím neobjevilo. Jde o velký, opravdu velký problém který se může během několika týdnů či měsíců týkat každého z nás! Mějte u sebe vždy MMS aby jste ho mohli použít kdykoliv!  Namíchané MMS stabilizované vodou, vám vydrží několik týdnů.

Inhalovat tedy můžete kdykoliv během dne - stačí lahvičku s namíchaným MMS otevřít a udělat dva-tři nádechy nosem a pusou tak, aby to v krku nebo v nosu neštípalo ale tak, aby jste oxid chloričitý cítili.  !!! Je to tak jednoduché !!!. Tím zničíte veškeré druhy virů či bakterií které se vám mohly usadit na dýchacích cestách nebo už v plicích. Ideální po návštěvě míst, kde se vyskytuje více lidí ( divadla, koncerty, obchodní centra atd. ). 

Každý den si udělejte večer koupel s MMS. MMS přes kůži vstupuje do těla, likviduje co tam nemá být a inhalace MMS které se uvolňuje z horké vody, výborně pročistí vaše plíce kde mohou být již replikované koronaviry. Přenos kapénkovou infekcí: vdechnete vzduch s koronaviry, které někdo vykašlal nebo vyprsknul do vzduchu při kýchnutí. V plicích se vám viry usadí a čekají na hostitelskou buňku aby mohlo dojít k replikacím virů a tedy rozvoji infekce. To trvá vždy témeř jeden celý den. Infekce je zatím v plicích, nerozšířila se dál - a v tuto chvíli do plic dostanete směs vzduchu s oxidem chloričitým. Zlikvidujete vše co by mohlo vyvolat infekci. Bakterie i viry. Neonemocníte. Neonemocníte a ještě jednou ..Neonemocníte !

N E P O D C E Ň U J T E tuto globální infekci !!! Připravte se na ni včas!

J.W.