Perzekuce MMS

Zde si můžete přečíst co proběhlo či probíhá médii jako snaha zastavit rozšiřování MMS. Články jsou řazeny sestupně podle data vložení. Uvědomil jsem si, že mnoho lidí, kteří na tyto stránky přijdou poprvé, zajímá MMS a jejich zdraví a ne nesmyslné snahy o zdiskreditování MMS před veřejností pomocí televize a denního tisku. Lidé, kteří přemýšlejí si vlastní úsudek jistě udělají sami.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ať žijí poctiví a nezkorumpovaní novináři !!!

Autorka článku: Ludmila Hamplová

Autorka je prý už od dětství velmi zvědavá a neustále se ptá, proč něco tak je nebo není. Miluje vaření a výpravy za chutěmi a vůněmi. Nechce se nechat ošidit, a tak pro vás zkoumá, jak potraviny vznikají. Působila jako redaktorka zpravodajského serveru iHNed.cz, spolupracovnice časopisu Reflex a dalších. Proč se tato skvělá a nezávislá novinářka nezeptá obyčejných lidí, kteří MMS brali, je záhadou, co říkáte?

http://relax.lidovky.cz/vycistit-detoxikacni-metody-mohou-i-uskodit-f3w-/ln-zdravi.asp?c=A110427_163319_ln-zdravi_glu

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odpověď Jima Humbla na kampaň proti MMS v Evropě.

Může mms v kapslích někoho trvale poškodit, může způsobit nějaké žaludeční problémy, krátkodobě, nebo dlouhodobě, víte o nějakých případech které se staly, samozřejmě mimo toho, že si někdo vezme MMS hodně?

Jim Humble : "Na celém světě není doposud žádný záznam o jakémkoli permanentním poškození lidí, kteří brali nebo berou MMS. Dost lidí mělo problém s tím, že brali MMS mnoho. Když vzali MMS mnoho, tak jim bylo špatně, nevolno. Ne na dlouhou dobu, obvykle jen na pár hodin 2 až 3 hodiny, nejpozději do druhého dne byli opět v pořádku. Je to otázka toho aby každý dodržoval pravidla braní MMS. Když tato pravidla dodržíte, špatně vám nebude."

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

24.10.2010  Mí přátelé z ČR mi zaslali zprávy o dalších výpadech proti MMS. Jak jinak, na televizi Nova.

http://nova.vybereme.cz/hledat?search=mms&msite_origin=12000

Je příznačné, že tato televize a ani žádná jiná média nedá možnost vyjádření protistraně, tedy lidem, kteří s MMS pracují řadu let a vědí co MMS dokáže. Jim Humble předpokládal, že tato situace nastane.

Sdělím vám všem, kteří tuto zprávu na mém webu čtete, jednu zásadní věc.

Do této doby není znám na celém světě jediný případ, že by někdo zemřel či byl tvale poškozen v důsledku používání MMS.

Jsou známy pouze nevolnosti, které Jim Humble ve svých knihách popisuje a upozorňuje na ně. Jim Humble je čestný a poctivý člověk, který přišel s velkým problémem pro celý farmaceutický průmysl. S levnou látkou, která likviduje 95% původců všech nemocí.

Zamyslete se sami, zda nějaké teoretické hodnocení lidí, kteří MMS neznají a netuší o čem vlastně mluví, je oproti zkušenostem milionů lidí, kteří MMS vyzkoušeli, důvěryhodné.

MMS dokáže vyléčit stovky nemocí za kterými stojí bakterie a viry. MMS je likviduje s neúprosnou přesností a účinností. Lži, které šíří televize Nova a další česká média, se nezakládají na pravdě.

 

21.10.2010 V Maďarsku také....

8.10.2010

Také v ČR začala válka s MMS.

http://www.szpi.gov.cz/docDetail.aspx?docid=1026042&docType=ART&nid=11343

z článku: .....Smícháním obou složek však vzniká látka zvaná chlordioxid (oxid chloričitý), která má silné dezinfekční účinky a mimo jiné se používá k dezinfekci vody.... 

Ano, oxid chloričitý (chlordioxid) je právě ta látka, která stojí za fenomenální účinností MMS.

Jak říká Jim Humble: Lidé, kteří o MMS píší aniž by ho zkusili, vůbec netuší o čem je řeč.

Držím vám palce, aby v ČR  zvítězil zdravý rozum. MMS není při správném použití vůbec nebezpečný. Doufám naivně, že tyto lživé informace o nebezpečnosti MMS, jsou v ČR uváděny z neznalosti autora této tiskové zprávy.

J.Wayne

-------------------------------------------------------------

29.9.2010 - ( aktualizace 10/2010 - MMS se v USA opět prodává!!! sám jsem si to nákupem ověřil )

Prodej MMS v USA je zakázán. FDA donutila několik prodejců z USA zničit veškeré zásoby MMS. Za několik dní budu s Jimem Humblem osobně mluvit, plánujeme jednodenní setkání. Přinesu vám po tomto setkání zcela čerstvé informace o zákazu prodeje MMS v USA a o nejnovějších poznatcích používání MMS na těžké nemoci. 90 % vašich dotazů se týká rakoviny. Někdy je to i pro mne velmi těžké čtení. MMS1 s MMS2 dle Jima Humbla dokáže likvidovat jakoukoliv rakovinu. Pamatujte na to.