Zásady pro používání MMS

Zásada č. 1 :  vždy začínejte na minimálních dávkách MMS

Pokud používáte MMS, musíte ho před použitím namíchat. Použijte 1 kapku chloritanu sodného a 1 kapku 4% kyseliny chlorovodíkové. Můžete použít také hydrogensíran sodný. Viz menu aktivátory.

Jak namíchat jednu kapku MMS? Do suché sklenice kápněte 1 kapku chloritanu sodného a jednu kapku kyseliny chlorovodíkové, sklenicí míchejte a po 30 sekundách dolijte pitnou vodou ( ne z vodovodu! ).

Jak namíchat půl kapky MMS? - viz výše jak namíchat 1 kapku MMS. Po dolití 1 kapky MMS vodou, prostě jen polovinu obsahu skleničky vylijte a máte dávku s půl kapkou MMS.

Jim Humble doporučuje ( rok 2017 ) začínat na půl kapce nebo i na čtvrt kapce - vydržte na této dávce ( čtvrt kapky, 8 x denně po hodině ) 2 dny a přejděte k vyšší dávce - půl kapky 8 x denně po hodině. Po dalších dvou dnech na 3/4 kapky 8 x denně po hodině a po 2 dnech na 1 kapku, osmkrát denně. Postupně takto navyšujte až na plnou dávku 3 kapky MMS za hodinu, osmkrát denně. Tento postup eliminuje 90% možných nevolností. Pokud nikam nepospícháte z důvodu nemoci která bezprostředně ohrožuje váš život, volte tento šetrný postup. 

Nakapejte MMS do suché sklenice, přidejte odpovídající počet kapek aktivátoru. Promíchejte obě složky kroužením sklenicí. Odměřte tři minuty. Dolijte pitnou vodu nebo čerstvě vylisovanou jablečnou nebo ananasovou šťávu a vypijte. Nepoužívejte kupované šťávy.

Vždy zvyšujte svou dávku MMS pomalu. Viz výše.

Začněte s braním MMS vždy na noc, nejlépe o víkendu. Je tak více času na osvojení postupu a zvyknutí na režim dne.

Nikdy si neberte svou dávku na lačný žaludek, nejlépe je brát MMS 30 min. po jídle.

Nejúčinnější je brát menší dávky MMS jedenkrát za hodinu po dobu 8 hodin za sebou, to celé tři týdny.

Při tomto postupu bude vaše tělo ve skvělé kondici a vyhnete se téměř všem infekčním a jiným nemocem.

 

Pokud berete MMS k udolání nějaké vážné nemoci, čtěte mou knihu s návody na jednotlivá onemocnění. S MMS máte opravdu velkou možnost na rychlé odstranění nemocí, které jste si "střádali" léta. Postupy na jednotlivé nemoci jsou zveřejněnyv mé poslední knize ( 2017). Tyto postupy jsou velmi důležitým návodem pro udolání 95% všech známých nemocí v poměrně krátkém čase.